Рубрики : Спорт

Сан-Луїс: «Відмінно!». А що скаже Київ?

Гарна новина надійшла з Аргентини, де відбувся чемпіонат світу з футболу серед параолімпійських збірних, складених з гравців з наслідками ДЦП: чемпіоном стала команда України.

Спочатку наші футболісти у своїй групі перемогли збірні США, Австралії та Північної Ірландії і з першого місця вий-шли до чвертьфіналу. На цьому етапі вони перемогли традиційно сильних суперників з Нідерландів. Напруженим і драматичним вийшов і півфінал, де силами мірялися команди України та Росії. Основний час матчу закінчився внічию — 2:2, й арбітр призначив серію одинадцятиметрових ударів. Наші хлопці були вправнішими, що й принесло їм перемогу — 4:2. У фіналі, який відбувся у Сан-Луїсі, українські футболісти з рахунком 1:0 обі-грали збірну Ірану. Переможний гол на 21-й хвилині з лінії штрафного майданчика в ближній кут воріт забив Дмитро Молодцов.

Це, безумовно, чудова перемога для України, яка переживає нелегкий період своєї історії.

Нагадаємо, що наші параолімпійці вже вигравали чемпіонати світу в 2001, 2003, 2009 і 2013 роках. Й ось новий успіх. Так тримати!

Тим часом за право виступати на світовій арені змагається наша національна збірна. Перед заключними іграми в групі ситуація така: Хорватія та Ісландія мають по 16 очок, Україна й Туреччина — по 14, Фінляндія — 7 і Косово —1. Нашій команді ще треба зіграти дві зустрічі: 6 жовтня — з Косово (у гостях) і 9 жовтня — з Хорватією (у Києві). Щоб вийти з  першого місця в групі до фінальної частини змагань, яка має відбутися наступного року в Росії, треба перемагати в обох матчах.

За умовами змагань, 8 кращих команд, які посядуть другі місця в групах, зіграють стикові матчі і четверо переможців теж вийдуть до фіналу.

Як воно буде — покаже гра, а поки що можна сказати одне: національній збірній України під силу вийти до фінальної частини першості світу.

Валентин ЩЕГЛЕНКО.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.