Рубрики : Без рубрики

На честь крилатих піхотинців

2 серпня начальник Генерального штабу — головнокомандувач Збройних Сил України Віктор Муженко взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Високомобільних десантних військ.

Генерал армії України Віктор Муженко привітав командувача ВДВ генерал-лейтенанта Михайла Забродського та особовий склад підрозділів усіх частин цього роду військ, що були на плацу славетної 25-ї окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади, зокрема зазначивши, що з початком російської агресії Високомобільні десантні війська виявилися одними з найбоєздатніших компонентів ЗСУ.

467 крилатих піхотинців віддали свої життя за свободу і незалежність України. Героїчні подвиги воїнів-десантників у Сло-в’янську і Красному Лимані, на Савур-Могилі та Карачуні, в Ізвариному, Дебальцевому, Авдіївці та багатьох інших містах Донеччини і Луганщини назавжди увійдуть у кожне українське серце символом стійкості і вірності Військовій присязі.

Близько 3800 воїнів-десантників нагороджено державними та відомчими нагородами, за мужність і героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань. Двадцятьом присвоєно найвище звання — Герой України, шестеро з них удостоєні його посмертно, інформує управління зв’язків з громадськістю Збройних Сил України.

Святкові заходи на честь Високомобільних десантних військ ЗСУ пройшли і в Одесі. Тради-ційно видовищне дійство відбулося на території іподрому. Тут зібралися ветерани ВДВ, курсанти військової академії, їхні рідні та друзі. Там же можна було оглянути виставку екіпірування та озброєння ВДВ, подивитися на показові виступи володіння бойовими мистецтвами, демонстраційні стрибки парашутистів.

Перший заступник голови Одеської ОДА Олександр Поліщук вручив десантникам-учасникам АТО нагороди.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 18 грн.
  • на 3 місяці — 54 грн.
  • на 6 місяців — 108 грн.
  • на 12 місяців — 216 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 13 грн.
  • на 3 місяці — 39 грн.
  • на 6 місяців — 78 грн.
  • на 12 місяців — 156 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

ПАТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» інформує
Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.