Рубрики : Без рубрики

Перевізники змін ще не відчули

Найближчим часом Одещина може отримає пересувні вагові комплекси. Про це йшлося на нараді очільника ОДА Максима Степанова з представниками профільних служб та підрозділів. Необхідне обладнання та автівки закупило Міністерство інфраструктури. Всього 28 комплексів, які планують розподілити між регіонами.

«Ці автівки вже перебудовуються, і з цих 28 машин найближчим часом десь три—п’ять дають на Одеську область. У кожній буде все: комп’ютер, принтер, ваговий комплекс», — зауважив начальник Укртрансбезпеки в Одеській області Микола Чекал.

Зараз на Одещині працює чотири вагові комплекси, в тому числі і стаціонарні. Укртрансбезпека щодоби перевіряє майже 700 вантажівок, виявляючи серед них не більше двох десятків перевантажених. Зважаючи, що жнива у нас уже розпочалися, то в реальності таких автівок набагато більше. Особливо на трасі Одеса—Рені, якою везуть урожай з Бесарабії. Наразі у перевізників є можливості оминати дороги, де встановлено ваги. Один з варіантів вирішення проблеми — разом з поліцією перекривати ці шляхи, встановлювати забороняючі знаки, а порушників штрафувати. Але, на думку голови ОДА, адмінстягненнями ситуацію не виправити. Також повинні бути спецмайданчики, де водіїв-порушників змусять перевантажуватися, але таких місць в області майже нема. Тож такі вантажівки, навіть сплативши штраф, все одно продовжують розбивати дороги.

«Мені треба, щоб вони всі, ті перевізники, верещали, щоб вони тут мітинги збирали! Через те, що Укртрансбезпека разом із поліцією, разом із Службою автомобільних доріг за моїм дорученням лютує! Поки що я не отримав жодного дзвінка від жодного власника компанії, який би мені сказав: «А чи не можна це якось вирішити?». Якщо нема такого дзвінка, то нема відповідної роботи!» — наголосив Максим Степанов.

«Нами відпрацьовано дев’ять майданчиків, куди направлятимуть вантажівки. Але вони поки що в різній власності — щось в облавтодорі, щось у громад», — зазначила заступник голови ОДА із соціально-економічних питань Світлана Шаталова.

Максим Степанов доручив за-кінчити цю роботу вже за тиждень. Паралельно Служба автомобільних доріг в Одеській області готує документи на придбання ще шести мобільних комплексів за рахунок обласного бюджету. Їх закуповуватимуть, щойно проведуть усі тендери.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 18 грн.
  • на 3 місяці — 54 грн.
  • на 6 місяців — 108 грн.
  • на 12 місяців — 216 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 13 грн.
  • на 3 місяці — 39 грн.
  • на 6 місяців — 78 грн.
  • на 12 місяців — 156 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

ПАТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» інформує
Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.