Рубрики : Без рубрики

Хлібодарська новобудова

В останній червневий день у селищі Хлібодарське Біляївського району стартувало будівництво нової школи.

Як заявив перший заступник голови Одеської обласної ради, керівник фракції «Батьківщина» Олег Радковський, старт будівництва нової школи в Хлібодарському — це результат плідної та командної роботи громади, депутатів місцевих та обласної рад.

Потреба в будівництві нової школи виникла не сьогодні. Про це говорили багато років, готували проекти, відстоювали їх у владних кабінетах. Річ у тім, що зараз школа тулиться у приміщенні, зовсім не призначеному для виховання дітей: тут нема спортивного залу, їдальні, та й розмістити всіх учнів неможливо, тому перші чотири класи навчаються у будівлі дитячого садка.

Наразі з обласного та районного бюджетів уже виділено майже 10 мільйонів гривень 

на початкові роботи, загальна ж сума витрат на зведення нової школи становить близько  85 мільйонів гривень.

Олег Радковський запевнив, що фракція «Батьківщина» зробить усе можливе, щоб кошти були виділені в повному обсязі і постала по-справжньому сучасна школа.

Відкрити двері нового навчального закладу планують уже через три роки.

«Сьогодні ми даємо старт спорудженню нової та сучасної школи, яка вкрай важлива для жителів усього регіону. Підтримка та розвиток освіти є для нас одним з пріоритетних завдань, оскільки впровадження інноваційних технологій, створення конкурентного виробництва і повноцінний розвиток України в цілому можливі лише за умови, що наші діти набуватимуть якісну освіту, яка відповідає кращим світовим зразкам. Фракція «Батьківщина» всіляко підтримуватиме і контролюватиме своєчасність та якість виконання робіт», — запевнив перший заступник голови Одеської облради, керівник фракції «Батьків-щина» Олег Радковський.

Для жителів Хлібодарського старт будівництва школи — це справді визначна подія, яка дає надію, надихає і переконує, що тільки разом, у командній роботі можна здобути перемогу.

Після спільної молитви, за доброю традицією, перші палі, які стануть основою нової школи, освятив священик. Отримавши Боже благословення, почесні гості заклали капсулу часу — вітання школярам майбутнього. Вони впевнені: прийдешні покоління дітей навчатимуться в новій Україні — кращий країні Європи, з гідним рівнем життя та освіти!

Олександр КРАВЧЕНКО.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 18 грн.
  • на 3 місяці — 54 грн.
  • на 6 місяців — 108 грн.
  • на 12 місяців — 216 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 13 грн.
  • на 3 місяці — 39 грн.
  • на 6 місяців — 78 грн.
  • на 12 місяців — 156 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

ПАТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» інформує
Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.