Рубрики : Без рубрики

Розкарантинена свиноферма

Із свиноферми Великорибальського психоневрологічного будинку-інтернату, що у Саратському районі, знято карантин, запроваджений там через спалах африканської чуми свиней (АЧС).

Таке рішення було ухвалене 6 липня на позачерговому засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Саратській райдерж-адміністрації, яке провів в.о. голови РДА Юрій Переправка.

Як повідомляється на сайті РДА, члени комісії заслухали інформацію представників Держпродспоживслужби в Саратському районі та інших задіяних організацій про проведені заходи з ліквідації африканської чуми свиней у неблагополучному пункті та недопущення розповсюдження захворювання на території району. І, зважаючи на те, що всі передбачені планом заходи та вимоги виконані в повному обсязі, вирішили карантин зі свиноферми зняти.

Але певні обмеження діятимуть тут ще впродовж шести місяців. Зокрема, переміщення свиней та сировини, продуктів від їх забою за межі району у межах області мають здійснюватися за погодженням з управлінням Держпродспожив-служби, яке вестиме постійний нагляд за фізіологічним станом тварин. Забій свиней в особистому секторі с. Ярославка, як для власних потреб, так і для реалізації, дозволяється проводити тільки після обов’язкового клінічного огляду та термометрії Державною службою ветеринарної медицини.

З метою профілактики АЧС головам селищної та сільських рад району, керівництву товариства мисливців та рибалок рекомендовано проводити своєчасний контроль за чисельністю безпритульних і диких тварин.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 18 грн.
  • на 3 місяці — 54 грн.
  • на 6 місяців — 108 грн.
  • на 12 місяців — 216 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 13 грн.
  • на 3 місяці — 39 грн.
  • на 6 місяців — 78 грн.
  • на 12 місяців — 156 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

ПАТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» інформує
Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.