Рубрики : Без рубрики

Блокбастер твого літа

Наступної суботи, 15 липня, Одеса прийматиме 13-й Суперкубок України, який визначить володаря першого трофею нового футбольного сезону. За перемогу боротимуться чемпіон минулого сезону «Шахтар» і київське «Динамо», яке у торішньому фіналі національного кубка поступилося «гірникам».

5 липня у конференц-залі стадіону «Чорноморець» відбулася прес-конференція, присвячена майбутньому поєдинку за Суперкубок країни. З журналістами спілкувалися директор матчу, виконавчий директор Української прем’єр-ліги Євген Дикий, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин, перший заступник міського голови Одеси Анатолій Орловський, представник Національної поліції України Сергій Махотін, директор стадіону «Чорноморець» Сергій Сиволап та очільник мережі «Фокстрот» у південному регіоні Володимир Завальнюк.

Центральній події — матчеві за Суперкубок — передуватиме низка вельми цікавих заходів. 

11 та 12 липня в Аркадії та на Приморському бульварі відкриються промоційні зони, де виступатимуть амбасадори трофею, проходитимуть турніри стронгменів, забіг на п’ять кілометрів, в якому пообіцяли взяти участь депутати міськради та чиновники ОДА (цей намір було оприлюднено на прес-конференції). У такий спосіб вони пропагуватимуть здоровий спосіб життя.

Головний спонсор — компанія «Фокстрот» — планує органі-зувати кібертурнір для новачків та професіоналів. Чарівні промоутери — Лисички Фокс — розважатимуть вболівальників на турнірі та на різноманітних заходах у рамках Суперкубку. 14 та 15 липня на Приморському бульварі відбудеться тестування гіробордів і майстер-класи з управління дронами. Біля стаді-ону перед матчем плануються конкурси та розіграші призів від «Фокстроту». Будуть встановлені фотозони із використанням найсучаснішої техніки та ще багато сюрпризів від організаторів.

Слоган цьогорічного поєдинку — «Футбольний блокбастер твого літа». На афішах матчу капітани двох команд — Даріо Срна та Андрій Ярмоленко — постають в образі супергероїв, що готуються до «битви».

Щоб уникнути спекуляцій, квитки на матч будуть іменними, організаторами передбачено збільшення кількості персоналу, який скануватиме квитки при входах на стадіон. Вартість залежатиме від сектора і стартує від 60 гривень (на момент прес-конференції найдешевші квитки коштували 100 гривень). Придбати квитки в режимі онлайн можна за допомогою офіційного квиткового партнера матчу Esport.in.ua. За словами Євгена Дикого, вже продано 12 тисяч квитків, купити їх, крім інтернету, можна в касах стадіону «Чорноморець» та в промоційних зонах.

У день проведення матчу за Суперкубок України буде продовжено час роботи маршрутів міського транспорту, запевнив Анатолій Орловський. А Сергій Махотін повідомив, що громадський порядок охоронятимуть понад 1000 поліцейських та нацгвардійців.

Отже нагадуємо: матч «Шахтар» — «Динамо» за Суперкубок України-2017 відбудеться 15 липня в Одесі на стадіоні «Чорноморець». Передматчева шоу-програма розпочнеться о 20.30. Стартовий свисток пролунає о 21.00. Не запізнюймося!

Володимир ГЕНИК.

Довідково: Суперкубок України з футболу-2017 відкриває новий футбольний сезон і є однією з найпопулярніших подій футбольного року. Торік спор-тивна подія зібрала на стадіоні «Чорноморець» 36000 вболівальників.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 18 грн.
  • на 3 місяці — 54 грн.
  • на 6 місяців — 108 грн.
  • на 12 місяців — 216 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 13 грн.
  • на 3 місяці — 39 грн.
  • на 6 місяців — 78 грн.
  • на 12 місяців — 156 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

ПАТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» інформує
Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.