Рубрики : Без рубрики

Запрошує творча юнь

Напередодні двох визначних дат — Дня Конституції України та Дня молоді — у Центральному міському парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка пройде обласний молодіжний фестиваль патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Люблю Україну».

Захід проводиться Одеським обласним центром української культури за підтримки управління культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини облдержадміністрації, департаменту культури та туризму міської ради і КП «Парки Одеси».

Основна мета фестивалю — відродження і популяризація патріотичної пісні і поезії, виявлення талановитої та обдарованої молоді, сприяння творчому розвитку і самовдосконаленню виконавців, залучення їх до активної участі в культурному житті, а також активізація творчого обміну досвідом.

Учасники заходу — творча юнь із чотирьох міст та дев’яти районів Одещини — представлять свою майстерність у різних жанрах. Тут же працюватиме «Містечко майстрів».

Організатори запрошують одеситів і гостей міста приємно провести вихідний день разом юними талантами нашого краю! Вхід — вільний.

Фестиваль відбудеться у суботу, 17 червня. Головний майданчик мистецького дійства — сцена-«Черепашка». Початок об 11.00.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 18 грн.
  • на 3 місяці — 54 грн.
  • на 6 місяців — 108 грн.
  • на 12 місяців — 216 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 13 грн.
  • на 3 місяці — 39 грн.
  • на 6 місяців — 78 грн.
  • на 12 місяців — 156 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

ПАТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» інформує
Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.