Рубрики : Без рубрики

«Війна, що змінила Рондо»

Дитяча книжка «Війна, що змінила Рондо» Романи Романишин та Андрія Лесіва («Видавництво Старого Лева» та творча майстерня «Аґрафка»), потрапила до списку найкращих у світі.

У каталозі сайта міжнародної спільноти Picturebook Makers зібрані дитячі ілюстровані книги найкращих авторів з усього світу. «Опинитися у цій спільноті для художника книги — це як для бізнесмена бути надрукованим у Forbes. Дуже тішимося!» — прокоментували цю подію Cultporstir.ua засновники «Аґрафки» Романа Романишин та Андрій Лесів.

Книга розповідає історію міста Рондо, в якому живуть тендітні та вразливі створіння. Головними персонажами є троє друзів — Данко, Зірка та Фабіян. У мирне місто одного дня увірвалася війна. Лихо завжди приходить зненацька, війни ніхто ніколи не знав і, тим паче, не чекав, однак вона прийшла і торкнулася кожного мешканця Рондо. Це розповідь про те, що перемогти у війні можна лише згуртувавшись, а справжнім героєм здатен стати кожен. Утім, на-віть коли війна закінчується, вона назавжди залишає по собі сліди.

«Ми ніколи насправді не планували створювати ілюстровану книгу для дітей про війну, але реальність у нашій країні змінилася. Часто батьки не знають, як пояснити дітям, що таке війна і чому вона прийшла до їхніх домівок. Ми вирішили створити ілюстровану книгу, яка може стати відправною точкою для такої щирої розмови між дітьми та їхніми батьками про те, що відбувається… Ми відчували, що повинні бути чесними і базувати історію на нашому власному досвіді», — розповіла Романа Романишин.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 18 грн.
  • на 3 місяці — 54 грн.
  • на 6 місяців — 108 грн.
  • на 12 місяців — 216 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 13 грн.
  • на 3 місяці — 39 грн.
  • на 6 місяців — 78 грн.
  • на 12 місяців — 156 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

ПАТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» інформує
Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.