Рубрики : Без рубрики

У гостях у вогнеборців

Розпочалися літні канікули і рятувальники більше уваги приділяють безпеці дитячого відпочинку. Вони запрошують дітей на екскурсії до пожежно-рятувальних підрозділів, аби навчити їх правилам безпечної пове-дінки в побуті та під час перебування на природі, грамотно діяти в небезпечних ситуаціях, ознайомлюють їх з технікою спеціального призначення.

Так, цими днями в гості до рятувальників 20-ї державної пожежно-рятувальної частини Ізмаїла завітали учні тамтешньої загальноосвітньої школи. Спочатку фахівці ДСНС розповіли хлопчикам та дівчаткам про правила поведінки в різних екстремальних ситуаціях, що можуть трапитися у повсякденному житті, зокрема під час літнього відпочинку, а потім показали їм спецтехніку та обладнання, які використовують вогнеборці, дозволили навіть посидіти за кермом пожежного автомобіля та  приміряти бойове спорядження.

Таку ж пізнавальну екскурсію для учнів початкових класів місцевої школи провели рятувальники 13-ї пожежно-рятувальної частини Біляївки. Співробітники ДСНС ще раз нагадали дітям правила безпечної пове-дінки у побуті, зокрема при експлуатації газо- та електроприладів, на воді, у лісі, а також при виявленні підозрілих предметів. Після екскурсії та цікавої бесіди школярі мали змогу сфотографуватися поруч із спецтехнікою.

Як наголошують у центрі зв’язків з громадськістю ДСНС України в Одеській області, відвідання дітьми пожежних частин є важливою складовою у процесі їх навчання основам безпеки життєдіяльності, тож сподіваються, що після подібних заходів юне покоління завжди дотримуватиметься правил безпеки, а за необхідності діятиме грамотно та впевнено.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 18 грн.
  • на 3 місяці — 54 грн.
  • на 6 місяців — 108 грн.
  • на 12 місяців — 216 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 13 грн.
  • на 3 місяці — 39 грн.
  • на 6 місяців — 78 грн.
  • на 12 місяців — 156 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

ПАТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» інформує
Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.