Рубрики : Без рубрики

Сильні духом

Із 6 по 10 червня в Одесі проходила V Всеукраїнська спартакіада серед інвалідів праці «Сила духу».

Ювілейна спартакіада вперше проводилася в нашому місті на базі спортивного комплексу Національного університету «Одеська юридична академія». Прибуло 25 команд з усіх областей України. Спортсмени змагалися у шести видах: армреслінг, гирьовий спорт, бомбаскет, дартс, настільний теніс та шахи.

Спартакіада «Сила духу» — це щорічний відкритий спортивний захід із залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем  потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі інвалідів через трудове каліцтво. Мета такої роботи — це і моральна підтримка їхніх зусиль, їхньої цілеспрямованості в подоланні особистих фізичних обмежень, і допомога в їхній реабілітації засобами фізичної культури та спорту задля подальшої адаптації у суспільство.

Цьогоріч, до речі, на різних рівнях змагань у спартакіаді взяла участь рекордна кількість спортсменів-аматорів — 2287 осіб, що представляли 274 команди міст та районів держави. Порівнюючи з першою спартакіадою, показник масовості зріс у півтора раза. А це яскравий доказ того, що змагання потрібні людям, які хоч і потрапили у непрості життєві обставини, не зневірилися, не замкнулися у чотирьох стінах, а надихають своїм прикладом та слугують прикладом для тих, хто втратив надію на одужання, надію на відродження сили духу.

Перше місце та Великий кубок спартакіади в надзвичайно запеклому суперництві здобула спортивна дружина Дніпропетровської області, на другій сходинці — команда Донеччини. Не менше приводів для радості та гордості було і в спортсменів з Тернопілля, які вибороли третє призове місце.

Команда Одеської області (на знімку) посіла почесну п’яту сходинку змагань, гостинно поділившись п’єдесталом з гостями нашого краю.

Хвіча ЧІХВАРІЯ,
голова ліквідаційної комісії — начальник відділення ВД ФССНВ та ПЗ України у м. Одеса.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 18 грн.
  • на 3 місяці — 54 грн.
  • на 6 місяців — 108 грн.
  • на 12 місяців — 216 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 13 грн.
  • на 3 місяці — 39 грн.
  • на 6 місяців — 78 грн.
  • на 12 місяців — 156 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

ПАТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» інформує
Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.