Рубрики : Позиція

«Олігархічний податок» не пройшов

«Батьківщина» домоглася скасування абонентської плати на газ

Як відомо, 28 березня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

Згідно з цим рішенням, щомісячну абон-плату мали нараховувати з 1 квітня всім споживачам, незалежно від фактич-ного обсягу спожитого газу.

Таку «геніальну» ініціативу національного регулятора НКРЕКП на чолі з колишнім бізнес-партнером Петра Порошенка Дмитром Вовком інакше як останнім ударом по українському народові не назвеш. З цього меседжу почалася спеціально скликана прес-конференція Одеської обласної «Батьківщини».

«Саме рішення про запровадження абонентської плати за підключення до газових мереж — це справжнє знущання над громадянами України і свавілля НКРЕКП, яка діє винятково в інтересах газопостачальних компаній», — заявив на прес-конференції заступник керівника фракції «Бать-ківщина» в Одеській обласній раді Сергій Петровський.

Через так звану аферу з абонплатою на газ з населення за 2017 рік газорозподільні компанії планували стягнути додатково понад 12 мільярдів гривень.

Місцеві ради по всій Україні відреагували на ініціативу партії «Батьківщина». Тільки за перший тиждень квітня понад 100 районних та міських рад України провели свої сесії. Кожна сесія абсолютною більшістю проголосувала за звернення до Президента України про негайне скасування ініціативи НКРЕКП щодо абонплати.

«Згуртована позиція команди «Батьківщини» у місцевих радах дозволила за безпосередньої підтримки громадськості, простих громадян домогтися скасування цього драконівського рішення щодо абонентської плати на газ, так званого «нового олігархічного податку» для населення. Під тиском «Батьківщини» Президент був змушений дати команду керівнику НРЕКП Дмитру Вовку про згортання горе-ініціативи. Це перемога нашої команди і перемога кожного українця», — заявив керівник Одеської обласної «Батьківщини» Олег Радковський (на знімку).

Олександр КРАВЧЕНКО.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.