Рубрики : Без рубрики

Запалена свічка потребує уваги

Напередодні Великодня рятувальники Одещини просять усіх бути максимально обережними у храмах, удома, в гостях, на святкових пікніках.

Представники головного управління ДСНС України в Одеській області дали спеціальний брифінг, на якому нагадали, що, за статистикою, основними причинами пожеж є недбале ставлення до елементарних правил безпеки та необережне поводження з відкритим вогнем.

Відтак рятувальники ще і ще раз закликають служителів культових споруд перевірити справність електрогосподарства та належне розташування (подалі від легкозаймистих речей) місць установлення свічок, подбати, аби доступними були первинні засоби пожежогасіння (вогнегасники, відра з водою та піском), а після кожної служби ретельно перевіряти, чи всі свічки та інші пристрої, в яких використовується відкритий вогонь, погашені, а електроприлади — вимкнені.

Віруючих рятувальники закликають вивити особливу пильність та обережність при використанні свічок: тримаючи їх у руках, стежити, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть спалахнути; не залишати без нагляду запалені лампадки та свічки (саме вони — одна з найпоширеніших причин виникнення пожеж під час святкування Великодня).

Нагадали рятувальники правила безпечної поведінки і тим, хто планує провести святкові дні на природі. Уже тривалий час, наголосили вони, на Одещині зберігається суха погода, а відтак досить висока пожежна небезпека — суха минулорічна рослинність може спалахнути будь-якої миті. Тож розводити багаття слід у безвітряну погоду там, де вже було вогнище, або в спеціально відведених місцях, подалі від дерев, кущів і на відстані не ближче 15 м до будівель. Територію навколо майбутнього багаття обов’язково треба обкопати, а галявину поруч — розчистити від сухостою.

Щоб свята пройшли спокійно, радісно і без неприємних пригод, дотримуйтеся правил безпеки, закликали рятувальники. Якщо ж станеться лихо, не баріться, кличте на допомогу. Телефон — «101».

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.