Рубрики : Без рубрики

Віртуальний путівник

«Путівник зоною конфлікту» — такий підзаголовок має ця невеличка книжка обсягом 98 сторінок, насичена різноманітним ілюстративним матеріалом, презентація якої відбулася в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.С. Грушевського.

Упорядники трохи таки  пом’якшили звучання того, що відбувається на Донбасі, де триває справжнісінька війна. А на війну з путівником не ходять. Щоправда, декотрі з високих їздять туди саме як на екскурсію — з метою засві-титись там, а потім отримати відповідні пільги. Які, до слова сказати, далеко не завжди отримують справжні герої.

Але це — так, між іншим… Отже, путівник війною. Колись, може, сюди й справді їздитимуть на екскурсії, щоби подивитись на потворні сліди перебування на Донбасі «братів» з великої дороги. А поки що там гримлять вибухи і ллється кров захисників української волі. Книжечка так і називається: «Донбас в огні». І це справді путівник.  У ньому шість розділів. Це: «Панорама Донбасу», «Чи була війна неминучою?», «Хроніка війни», «Життя в умовах війни», «Під медіа-прицілом», «Російська присутність». А призначений цей путівник, передовсім, для експертів, журналістів, представників міжнародних місій в Україні і, звісно ж, для широкого кола читачів. Тих, котрі хочуть з’ясувати для себе істину.

Книжка видана за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив і є підсумком праці колективу авторів. Путівник, який розповсюджується безкоштовно, вийшов п’ятьма мовами: українською, російською, англійською, німецькою та французькою. Його електронну версію можна завантажити за посиланням: https://prometheus.ngo/works/donbas-v-ogni.

Роман НІМЧИЧ.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.