Рубрики : Без рубрики

Посади дерево — подбай про нащадків!

15 квітня - День довкілля

Доброю щорічною традицією весняного спілкування лісівників з громадськістю стала акція «Майбутнє лісу — у твоїх руках!», яка проводиться за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів та Товариства лісівників України. Підтримує цей захід Міністерство освіти і науки.

У рамках акції особливий наголос робиться на активній участі шкільної і студентської молоді у відновленні лісових насаджень, на вихованні у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, довкілля.

Цьогорічна акція «Майбутнє лісу — у твоїх руках!» проводиться з 21 березня (Міжнародного дня лісу) до 15 квітня (Дня довкілля). Один із заходів, організованих ДП «Одеський лісгосп», відбувся на території Великодолинської НВК-гімназії. Півсотні школярів висаджували дерева та кущі, прибирали територію.

У рамках акції «Майбутнє лісу — У твоїх руках!» проводиться  конкурс серед школярів на кращий малюнок і твір на тему «Людина та ліс». До участі у змаганні маленьких художників запрошуються учні молодших класів (1-й—4-й), а конкурс на кращий твір проводиться серед учнів 5-х—8-х класів. Роботи приймаються до 5 травня (надсилати їх слід на адреси відповідних лісогосподарських підприємств, за місцем знаходження загальноосвітніх навчальних закладів).

Мудрі люди кажуть, що, посадивши дерево, ми маємо можливість поговорити з нащадками. Адже дерева служать багатьом поколінням. І через роки хтось подякує нам за гарний ліс чи алею в міському парку.

Колектив ДП «Одеський лісгосп».

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.