Рубрики : Без рубрики

Справжній мир походить від Бога


Патріарх Київський і всієї Руси-України Української православної церкви Київського патріархату Філарет (Денисенко) у своєму посланні бажає українському народові миру, єдності та просить Господа, щоби «Він дарував нам перемогу над видимими і невидимими ворогами».

«У цей радісний святковий день вітаю вас, дорогі браття і сестри, з Різдвом Христовим і Новим роком. Вітаю зі святом Президента України Петра Порошенка, Верховну Раду, україн-ський уряд, наші Збройні Сили, вірних і мужніх захисників нашої Батьківщини, які не шкодують навіть свого власного життя. Вітаю всіх наших земляків-українців, розсіяних по всьому світу: в Америці і в Канаді, в Європі і в Австралії, які люблять свою Батьківщину і допомагають їй.

У ці радісні святкові дні подякуймо Господу нашому Ісусу Христу за Його безмежну любов до нас, грішних, щоб Він дарував нам перемогу над видимими і невидимими ворогами, мир, єдність українського народу і благоденство. Будемо керуватися у своєму житті правдою і любов’ю, які можуть привести нас до вічного блаженного життя. Нехай світлосяйне проміння Вифлеємської зірки осяює наші душі і серця світлом миру, любові і правди», — йдеться у привітання предстоятеля УПЦ КП.

Патріарх Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) у своєму різдвяному привітанні закликає звернути свою увагу на обездолених людей:

«Дорогі у Христі! Щоб гідно святкувати Різдво, ділімося з убогими — всякого виду бідності — тим багатством, яке ми, віруючі люди, посідаємо, насамперед духовними дарами, а відтак і матеріальними благами. Нехай прадідівська коляда, яка вітає Царя в бідному вертепі, буде для нас Божим заповітом наближатися до вбогих і збагачувати їх скарбами нашої святої віри. Похиляймося над Христом, присутнім у наших нужденних братах і сестрах, даючи їм відчути близькість Бога, Який огортає кожного своїм безмежним милосердям і своєю безумовною любов’ю.

Завітаймо з колядою до наших воїнів у місцях їхнього перебування — чи то в домівках, до яких вони повернулися після виконання святого обов’язку захисту Батьківщини, чи у військових частинах, чи на фронті. Навідаймося до постраждалих від бойових дій, приймімо до свого серця біль убогого та потребуючого — так ми приймемо Христа із Пресвятою родиною, збагатимо наш дім, родину та суспільство невичерп-ними Божими скарбами, «яких ані міль не точить, ані злодії не викрадають» (Мт. 6, 19-20).

До цього кличе нас свята Церква, коли співає: «Приготуймося нині духом і поспішімось зустрінути чистими очима і добрими ділами Того, Хто своїм чудесним народженням схотів прийти до своїх. Він народжується у Вифлеємі, щоб нас, позбавлених райського життя, зі Свого милосердя, знову до нього ввести».

Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій (Березовський) побажав священнослужителям і мирянам здоров’я, спасіння та щастя:

«Нехай кожен із нас несе Народженому Спасителю смиренну вдячність за Його любов до нас, падших, за те самоприниження, яке Спаситель перетерпів, щоб нас возвисити, щоб повернути нам втрачене вічне життя і подарувати нам радість, яка робить наше життя щасливим і приємним ще тут, на землі.

Ще раз поздоровляю усіх вас, дорогі брати і сестри, з празником Різдва Христового. Бажаю усім здоров’я, спасіння і щастя. Нехай благодать радості, яку приніс на землю Син Божий, спочиває в наших смиренних серцях, як Він Сам, наш Спаситель і Господь, колись спочив на пречистих руках Своєї Матері, Пречистої Діви Марії.

Нехай радість, Божий мир і благовоління наповнюють наші сім’ї, нашу Українську державу й увесь Божий світ. Амінь».

«Господь на землю зійшов, щоб людина на Небо піднялася, — наголошує у своєму посланні предстоятель Української автокефальної православної церкви Макарій (Малетич). — Вітаючи вас із Різдвом Христовим і Новим 2018 роком, ваші високопреосвященства, преосвященства, монахи, всечесні отці, ваші родини та всі вірні УАПЦ, бажаю всім вам у ці різдвяні дні духовної радості й церковного торжества, міцного здоров’я та всякого добробуту. Нехай мир Божий, який потрібний нашій Україні та всім тим, хто живе на нашій українській землі, а також Боже благословення перебувають з вами, вашими родинами, з кожною людиною, яка робить добро, та з нашою славною Україною».

Митрополит Львівський, архиєпископ Римо-католицької церкви Мечислав Мокшицький побажав кожному у час Різдва відкрити двері своїх сердець Христові.

«Різдво — це час добрих слів, сімейних зустрічей, подарунків, святкового настрою... Христос посеред нас! Він прагне увійти й оселитися в кожній людині, в кожному людському серці. B світлі цієї істини про Божу присутність бажаю кожному з вас: відкрийте двері ваших сердець Христові! З Ним увійде до них мир, ясність, радість, надія, взаємне прощення, спасіння і життя», — зазначає голова конференції римо-католицьких єпископів України.

«Втілення Ісуса Христа — є даром Божої любові усьому світу. В Ісусі Христі ми знаходимо справжню радість, любов та надію, — йдеться у вітанні старшого єпископа Української вільної церкви християн євангельської віри Василя Райчинця. — Нехай правда про народження Христа надихає усіх нас на сумлінне служіння, добрі справи та любов до усіх людей. Христос народився! Славімо Його!».

«Сьогодні, коли радіють на небесах ангели і нічна темрява землі наповнюється світлом Вифлеємської зірки, направимо наші серця і молитви до Вифлеємської печери, щоб отримати благословення від Новонародженого Христа Спасителя, — йдеться у різдвяному посланні Постійної конференції україн-ських православних єпископів поза межами України. — Відкриймо Новонародженому Спасителю наші серця, щоб вони стали тим місцем, в якому Він народиться і буде перебувати. Нехай маленький Ісус благословить вас, наповнить благодаттю, спокоєм, надією і духовною радістю, зміцнить вас духовно та фізично і подасть Свою благодатну допомогу нести ваш земний хрест. Нехай кожний з нас зрозуміє, що від сьогодні ми не є одні, ми не є покинуті, ми не є сироти. 

З нами Бог!

Ще раз вітаємо вас з великим празником Різдва Христового і молитовно бажаємо вам, щоб Новий 2018 рік був мирним і благословенним від Господа».

Константинопольський патріарх Варфоломій у різдвяному посланні нагадав, що у 2018-у виповнюється сімдесятирічний ювілей всесвітнього проголошення прав людини, однак цю декларацію, де висвітлено загальні високі ідеали, нині ігнорують та по-різному їх тлумачать.

«Церква не може ігнорувати ці загрози для людської особи, — наголошує Вселенський патріарх. — «Нема нічого більш священного за людину, природу якої прийняв Бог». Ми боремося за людську гідність, для захисту свободи і справедливості людини, добре знаючи, що «справжній мир походить від Бога», що трансцендентна тайна втілення Слова Божого та обоження людини по благодаті розкриває істину про свободу і про божественну долю людини...

Браття і чада у Господі, святкуймо разом різдвяні святки благоволінням Слова Божого, що поселилося в нас, з насолодою та повнотою радості. На Фанарі ми молимося, щоб наш Господь і Спаситель, Який втілився та спустився до роду людського, дарував кожному фізичне та духовне здоров’я в цьому новому році, разом зі спокоєм та любов’ю одне до одного. Нехай Він захистить Свою святу Церкву і благословить діла її служіння на славу Його святого та оспіваного Імені».

За матеріалами
Релігійно-інформаційної служби України.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.