Рубрики : Без рубрики

Первісток телемедицини

З наших Окон офіційно стартував проект телемедицини. В урочистому відкритті нового відділення на базі районної лікарні взяв участь Президент України Петро Порошенко. Саме тут глава держави підписав закони «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» та «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», висловивши задоволення, що витоком такої важливої справи стала саме Одещина.

«Сільській медицині в Україні — бути. Надзвичайно приємно, що 2017 рік для вашого району закінчується такою важливою подією, як відкриття відділення невідкладної допомоги, ключова позиція — із кабінетом телемедичного консультування та діагностики. Не можна посадити професора в кожне село, але можна запровадити унікальні технології ХХІ століття — провести інтернет, видати планшет, зробити програму, забезпечити доступ до найкращого фахівця, встановити унікальне діагностичне обладнання. Зняти кардіограму може медсестра, а прочитає її вже лікар — професор чи доцент, який миттєво поставить діагноз», — наголосив Петро Порошенко.

«Ще півроку тому в Окнянському районі не було навіть нормального інтернету. Сьогодні саме тут офіційно запустили проект телемедицини. Для України це перший реальний досвід впровадження реформи сільської медицини. Найближчим часом проект буде поширено на решту районів області», — підкреслив голова Одеської ОДА Максим Степанов.

Лікарям передали 30 мобільно-діагностувальних комплексів, автомобілі «швидкої допомоги» з необхідним обладнанням, а також ультразвукову і рентгенологічну системи.

Того ж дня, 28 грудня, Президент Петро Порошенко вручив сім сертифікатів на соціальне житло особам із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у селі Маяки Біляївського району.

До речі, напередодні Новоріччя сертифікати на соціальне житло вручили ще й трьом жителькам Саратського району. А загалом на Одещині в 2017-у сотня молодих людей із числа дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, отримала власний дах над головою.

За матеріалами прес-служби ОДА.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.