Рубрики : Без рубрики

У сяйві різдвяних свят

Уже впродовж семи років в Одеській опері проводяться різдвяні фестивалі. Причому щоразу театр представляє нові ексклюзивні програми. Так, у 2015-у одесити познайомилися зі світовою прем’єрою хорової опери Лесі Дичко «Різдвяне дійство», у 2016-у відбулася прем’єра ораторії Ф. Мендельсона «Ілія», вперше виконувалися «Messa di Gloria» Дж. Пуччіні та «Gloria» Федора Пуленка.

Цьогорічний Різдвяний фестиваль розпочнеться 11 січня о 18.30 концертом органної музики «Сяйво різдвяних свят». Органні твори великих німецьких майстрів, оригінальні транскрипції шедеврів світової музики для органа та голосу  у виконанні соліста Національного будинку органної та камерної музики України (Київ), заслуженого артиста України Максима Сидоренка (орган) та Олени Юдіної (орган), а також соліста Одеської опери Олександра Шульца подарують усім поціновувачам «короля інструментів» по-справжньому святковий настрій.

12 січня о 18.30 відбудеться концерт «Viva Vivaldi», в якому буде представлена різноманітна жанрова палітра творчості великого італійського композитора за участю хору, оркестру та солістів Одеської опери. У концерті братиме участь один з кращих контр-тенорів світу, випускник Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової Юрій Міненко.

13 січня о 18.30, напередодні старого Нового року, відбудеться святковий гала-концерт «Новорічний бал». У програмі за участю солістів опери (народні артисти України Лариса Зуєнко, Віра Ревенко, Василь Навротський, лауреати міжнародних конкурсів Юлія Терещук, Таїсія Шафранська, Гаррі Гукасян, Дмитро Міхеєв, Богдан Панченко, Валерій Регрут) — арії з популярних оперет і мюзиклів, фрагменти з класичних балетів, музика з відомих кінофільмів, улюблені польки та вальси. Задіяні артисти балету, хор та оркестр театру.

14 січня о 12.00 на юних шанувальників балетного мистецтва чекає .знайомство з «Русалочкою» (музика композиторів XVIII—XX ст.). Зворушлива історія про любов і вірність, про добро і зло у виконанні вихованців балетної студії Світлани Антипової стане справжнім подарунком до свят. Прем’єра дитячого балету вперше прикрашає фестивальну афішу.

Завершиться фестиваль 14 січня о 18.30 балетом П. Чайковського «Лускунчик», який є незмінним символом новорічних свят. У виставі використані фрагменти хореографії М. Петіпа, Л. Іванова, О. Горського, В. Вайнонена, А. Ємельянова. У провідних партіях — солісти Національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка Юлія Москаленко та Станіслав Ольшанський. У постановці задіяні також артисти балету та оркестр нашого театру, дитячий хор «Перлини Одеси» (художній керівник — Лариса Гарбуз).

Провести різдвяні свята в Одеській опері — чудова прикмета, яка дасть наснагу й натхнення на весь рік.

Ольга ФІЛІППОВА.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.