Рубрики : Без рубрики

Найкращий показник — врятовані життя

Сучасне відділення з лікування інфаркту міокарда, що має статус обласного реперфузійного центу, відкрили на базі Балтської центральної районної лікарні.

Мешканці північних ра-йонів Одещини зможуть цілодобово звертатися туди за безкоштовною допомогою.

— Ми відкрили філію для того, аби зберегти золоті 120 хвилин: від діагнозу до початку лікування і встановлення стенту. Ще два тижні тому шанси на життя у таких хворих були дуже малі. Для хірургічного втручання їх доводилося з півночі області перевозити до Одеси. Зараз люди можуть своєчасно отримувати кваліфіковану допомогу тут, у Балті. Впевнений, саме врятовані життя — найкращий показник нашої спільної роботи», — наголосив голова облдержадмі-ністрації Максим Степанов.

За лікуванням до філії можуть звертатися жителі семи районів: Балтського, Кодимського, Любашівського, Окнянського, Поділь-ського, Савранського та Ананьїв-ського. Відтепер у центрі є можливість шляхом проведення невідкладних коронарних втручань щодня рятувати життя трьох пацієнтів.

Слід зазначити, в регіоні щороку реєструється близько 2500 випадів гострого інфаркту міокарда. 300 осіб помирають ще на догоспітальному етапі, 280 — у стаціонарі, а 210 пацієнтів, пройшовши лікування, отримують інвалідність.

Для обладнання філії реперфузійного центру у Балті та придбання ангіографа з обласного бюджету спрямовано понад 11 мільйонів гривень. Ремонт та оснащення відділення медичною апаратурою здійснено за рахунок бюджетів усіх рівнів.

Відкриття філії реперфузійного центру Одеської обласної клінічної лікарні для мешканців північних районів — один із пунктів концепції розвитку системи охорони здоров’я та стратегічного плану дій голови ОДА Максима Степанова «Розумний регіон» на 2017—2019 роки.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.