Рубрики : Позиція

Рейтинг, визначений голосуванням

На виборах до об’єднаних громад Одещини «Батьківщина» отримала впевнену перемогу у 77,5%, заявив очільник обласної парторганізації Олег Радковський.

Так, за його словами, на виборах голови Таїровської ОТГ переміг Тимур Хасаєв, який ішов на вибори за підтримки партії «Батьківщина», та отримав понад 40% голосів виборців.

«Тимур Хасаєв є сином Хасана Хасаєва, чинного голови селища Таїрове, якого Таїровський тервиборчком не допустив до участі у виборах, порушуючи закони України і не виконуючи рішення судів, які зобов’язували комісію його зареєструвати», — наголосив Олег Радковский.

Окрім того, незважаючи на шалений тиск опонентів та спроби масштабних фальсифікацій, до депутатського корпусу Таїров-ської громади обрано шість депутатів від «Батьківщини», що складає 75% серед обраних від партій.

В Одеській області вибори також відбулися в Мологівськой ОТГ Білгород-Дністровського району, де кандидати у депутати від «Батьківщини» отримали беззаперечну перемогу у 80% серед висунутих від партій, отримавши 16 мандатів. Головою Мологівськой громади теж став представник «Батьківщини» — Олег Німачук, якого підтримали понад 46% виборців.

Вибори, які відбулися 24 грудня у 51 об’єднаній територіальній громаді по  всій країні, показали беззаперечне лідерство партії ВО «Батьківщина» з результатом у 31,6% підтримки, зазначила лідер політсили Юлія Тимошенко під час прес-конференції у Києві, коментуючи попередні результати виборів в ОТГ.

«Це і є реальні рейтинги політичних партій в Україні. Коли говорять, що в країні нема альтернативи чинному президенту, — це неправда. Свідченням цьому є останні вибори в ОТГ, де «Батьківщину» підтримали 31,6%, а Блок Петра Порошенка «Солідарність» — 19,4%. Різниця — суттєва, і лідерство — чітко визначене», — сказала Юлія Тимошенко.

Політик також зазначила, що команда «Батьківщини», за даними 100% протоколів із мокрими печатками, змогла провести в місцеві ради 268 депутатів, обраних від партій, тоді як Блок Петра Порошенка «Солідарність» — 165 депутатів, Аграрна партія — 117, «Наш край» — 60. І це при тому, що 80% кандидатів у депутати перемогли саме від партій.

Василь СТЕПОВИЙ.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.