Рубрики : Без рубрики

Собака посміхається хвостом...

Оцінюючи майбутні події, треба пам’ятати, що собака потіє язиком, а посміхається хвостом. Прогноз: язики потітимуть у депутатів, вчителів і торговців на ринках. 

А посміхатимуться хвостами студенти, чиновники і співробітники спецслужб...

Україну очікує трансформація влади. Влада — найсильніший збудливий засіб, стверджував Генрі Кіссінджер. Але нести хрест влади небезпечно. Англійське прислів’я каже: «Верхня гілка — не найкраще сідало». В Україні, як і в 186 державах світу, влада купується за гроші. А, як писав філософ Аристотель, якщо влада куплена за гроші, то з неї отримують прибуток. Прогноз: нова демонічно-демократична влада теж крастиме, але менше й обережніше, остерігаючись за своє майбутнє, бо земна куля у вік інтернету виявилася дуже маленькою, заховати вкрадене дуже важко... А сищиків і юристів на планеті вже більше, ніж собак...

На відміну від людей, собаки ніколи не лицемірять: друзів вони люблять, а ворогів кусають. Як і наші олігархи — від київського і до районного масштабів. Собаки походять від вовків, а вовки віддані своїй зграї!.. «У нас ще нема слова, яке могло б виразити одночасно самовідданість, сміливість і розум — ті чудові якості, якими володіє собака», — говорив Костянтин Паустовський. Ще в стародавньому Талмуді помічено: «Не живи в місті, де не чути гавкоту собак».

У собаці зібрано все те, що може бути в людині. Собака — символ держави. Держава — ланцюговий пес будь-якого «дикого поля», даруйте, країни. Достатньо написати слово «DOG» і прочитати навпаки — «GOD». Собака — це Бог. Людина, як і собака — це перше спільне підприємство, створене Богом і дияволом. У тому, що собаки починають нагадувати своїх господарів, нема нічого дивного. І в тих, і в тих собаче життя...

У 2018-у кожен має право спитати: «Які «бяки» чекають у Рік Собаки»? В особистому житті і в суспільному. Що принесе прийдешній рік? Гроші? Кохання? Кар’єрний ріст? Нові дороги? Пошуки щастя? І те, і друге, й багато іншого… Віртуальні цінності переважатимуть над традиційним багатством. У світових фінансах збільшаться обсяги криптовалют. На зміну біткойнам прийдуть біт-котики (валюта котів) і біт-доги (валюта собак). Кожен власник домашньої тварини розплачуватися ними за котячі і собачі послуги.

У Рік Собаки багато хто зрозуміє, що найцінніше в квартирі — це не гроші, не коштовності і не побутова техніка, а інформація! І перспективи розвитку. Розумні використовуватимуть комп’ютер для економії часу, дурні — щоб той час згубити.

На Заході кажуть, що собаку гризуть тільки блохи; а людину — і собаки, і блохи, і совість. На думку вчених, основна проблема нашого життя — біс суперництва. Від дворового футболу до придбання футбольних клубів. Від шкільної любові до виходу заміж за мільярдера. Від боксерського бою або акторської маски до президентського крісла. Це веде світ до глобального протистояння, в якому більше шансів на перемогу мають не найрозумніші, найталановитіші і найпрацьовитіші, а найагресивніші. Тому запам’ятаймо: агресія, напористість — один з реальних «собачих» капі-талів України.

У сфері внутрішньої політики продовжаться пошуки взаємодії влади, капіталу, професійних співтовариств і приватних осіб. Вовків й овець. Закінчується епоха хаосу. З’явиться потреба в чітко побудованій системі координат, у якій треба думати і діяти. Це думка експертів. А з точки зору собаки все піде за налагодженою за багато століть схемою. А саме: коза дертиме лозу, вовк — козу, мужик — вовка, піп — мужика, попа — наказний, а наказного — чорт. Коло замкнеться.

Економічний прогноз на 2018 рік — оптимістичний: усі показники «падатимуть вгору»... В інформаційному «астральному» світі ресурси підуть у біотехнології, комунікації, віртуальні цінності, інтернет... На жаль, війна між старими і новими економіками триватиме. Поступово народжуватиметься віртуальна держава, яка замінить залишки старої країни-мумії (шматка СРСР).

Змінивши ставлення до грошей, обмеживши шлунок і похоті, ми відразу станемо багатшими. Божественне світло в людині вбити неможливо! Його космічна душа приречена жити нескінченно, але при цьому міняє тіла, епохи, країни, галактики... Переклав із санскриту філософський фрагмент: «Як змій міняє свою шкіру, так чоловік міняє діло. Міняє одяг поступово душа, щоб мати вигляд новий…».

Рік Собаки дає широкий вибір можливостей не лише кінологам. Є собаки-пастухи, пожежники, вівчарки патрульної служби, пошуково-рятувальної, собаки-поводирі... Вуличні спостереження: будь-який політичний собака може стати собакою-поводирем, якщо тобі не важливо, куди йти!.. Тому пропоную читачам розслабитися. Коли потрібно — підіжміть хвіст, а коли треба — полайте на... Місяць для отримання вібрацій ефіру — «енергії Всесвіту». Треба навчитися сміятися хвостом. Не забувати звичайні собачі радощі. Особливо — відданість і вірність.

Рік Собаки завершиться переходом у Рік Кабана: замість гавкання будемо хрюкати... While there is life there is hope! Поки є життя, є надія!

Михайло АРОШЕНКО,
редактор часопису «Горілка+».

м. Дніпро.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.