Рубрики : Без рубрики

Третій госпітальний — у Березівці?

Центр третього госпітального округу в нашій області можуть створити у Березівському районі. Наразі тамтешня центральна лікарня конкурує за цей статус з медичними закладами Лиманського району.

«На базі Березівської районної лікарні може бути створено третій госпітальний округ. Тут скоро з’являться апарати ЕКГ, УЗД. Чекаємо заявку на ендоскопічне обладнання. Це те, що має бути у кожній районній лікарні. Якщо говорити про реформу системи охорони здоров’я у вашому ра-йоні, ми повинні говорити про організацію вторинної медичної допомоги, яка надається у ЦРЛ, забезпечення первинної медичної допомоги через сімейних лікарів, амбулаторії, телемедицину, щоб така допомога була кваліфікованою», — зазначив голова облдержадміністрації Максим Степанов під час поїздки у Березівський район.

Якщо центр третього госпі-тального округу буде створено саме у Березівці, то він обслуговуватиме чотири райони: Бере-зівський, Миколаївський, Лиманський та Іванівський. Загальна кількість населення такого округу складе 125 тисяч, а відстань до найвіддаленішого населеного пункту — 81 кілометр.

«Щоб скласти конкуренцію іншим лікарням, цього річ ми провели велику підготовчу роботу: замінили теплові мережі, реконструювали котельне обладнання, що дає 12% економії газу. Придбаємо також нове медичне обладнання, щоб бути спроможними надати невідкладну професійну допомогу хворим. Від районної та сільських рад ми отримали майже 1 мільйон 700 тисяч гривень на придбання обладнання для лікувально-діагностичного процесу. Проводимо відкриті торги, чекаємо переможців»,— зазначив головний лікар КП «Бере-зівська центральна районна лікарня» Віталій Паданевич.

Наразі мережа лікувально-профілактичних закладів Березів-ського району включає в себе Центр первинної медико-санітарної допомоги — дві міські лікарські амбулаторії у Раухівці та в самому Центрі, шість сіль-ських амбулаторій та 32 фельдшер-сько-акушерських пункти. Березівська райлікарня розрахована на 145 ліжок та 200 відвідувань за зміну.

У госпітальному окрузі №3 планується створення приймально-діагностичного, багатопрофільного, пологового, травматологіч-ного, інфекційного, хірургічного та терапевтичного відділень.

Слід також зазначити, що у серпні для Березівської райлікарні купили процесор для обробки рентген-плівки. Рішенням сесії райради виділили кошти для придбання апарата УЗД, пересувного рентген-апарата, сухожарової шафи, електрокардіо-графа, гематологічного аналізатора, монітора спостереження за пацієнтом. Тривають тендери.

За матеріалами
прес-служби ОДА.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.