Рубрики : Без рубрики

Павлинка попросилася до Красносілки

В Одеській області схвалене перше рішення про приєднання сільської громади до вже створеної ОТГ.

Цими днями депутати Павлинської сільської ради Іванівського району, повідомляє Одеський центр розвитку місцевого самоврядування, проголосували на сесії про надання згоди на приєднання до Красносільської об’єднаної територіальної громади Лиманського району. Таке рішення підтримали 9 обранців із 11 присутніх (загалом тут 14 депутатів), а також сільський голова, який має право дорадчого голосу.

Тепер сільська рада може розпочинати процедуру приєднання, адже Красносільська громада визнана Кабінетом Міністрів спроможною, а згідно із законом «Про добровільне об’єднання територіальних громад», приєднання нових територій і громад можливе лише до спроможної ОТГ.

Відтак Павлинський сільський голова Микола Боринський має надіслати пропозицію до Красносільської сільської об’єднаної територіальної громади. У свою чергу, цю пропозицію розглянуть депутати Красносільської ради та вирішать, як чинити далі.

Як зазначив голова ОТГ Микола Майдебура, з високою ймо-вірністю депутати схвально поставляться до ініціативи мешканців сіл Павлинської громади, які вирішили пристати до гурту.

Надалі, коли всі необхідні процедури буде виконано, на території Павлинської сільської ради пройдуть додаткові вибори депутатів від громади, що приєдналася.

Як уже мовилося, на Одещині — це перша сільська рада, яка вирішила приєднатися до створеної раніше об’єднаної громади. Сама ж Красносільська ОТГ була створена наприкінці 2015 року і розпорядженням Кабміну «Про визнання спроможними об’єднаних територіальних громад» від 11 жовтня 2017-го була визнана спроможною, тобто такою, що може самостійно господарювати.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.