Рубрики : Без рубрики

Морська компонента державної безпеки

«Жодна прибережна країна ніколи не буде суверенною, якщо вона не матиме і не розвиватиме свої військово-морські сили. Україна має цінності на морі, які мають бути захищені», — заявив командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко, наголосивши під час виступу у Києві на Міжнародній конференції з морської безпеки на критично важливій ролі ВМС.

Командувач говорив і про головні завдання, покладені на військових моряків, — захист суверенітету та національних інтересів України на Чорному й Азовських морях, охорона критичної інфраструктури на узбережжі і морегосподарського комплексу, забезпечення безпеки та свободи судноплавства, і про відновлення самих Військово-Морських сил ЗСУ, яке відбувається завдяки народу України та допомозі наших партнерів.

За словами Ігоря Воронченка, в умовах, коли йде становлення України як суверенної європейської країни та морської держави, така конференція є дуже важливою, особливо з огляду на те, що цей процес триває в умовах швидких і змістовних змін системи безпеки у Чорноморському регіоні, навколо якого сформувалося кілька локальних конфліктів, що досі тліють.

На думку віце-адмірала, окупація у 2014 році Російською Федерацією Криму, яка призвела у тому числі до втрати Україною значної частини свого морського потенціалу, є загрозою стабільності і безпеці не лише нашої держави, а й усього регіону. Він підкреслив важливу роль НАТО у справі стримування агресивних амбіцій Росії і поновленні стабільності та безпеки.

У конференції взяли участь надзвичайний та повноважний посол США в Україні Марі Йованович, директор Центру інформації та документації НАТО Барбора Маронкова, представники командування 6-го флоту ВМС США контр-адмірал Деніел У. Двойєр та командування ВМС Турецької Республіки  контр-адмірал Явуз Кілік. 

За матеріалами прес-центру командування ВМС України.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.