Рубрики : Без рубрики

Врятуй життя — пропусти «швидку»!

«Не ігноруй! Врятуй життя — пропусти «швидку» — під таким гаслом в Одесі пройшла акція, організована патрульною поліцією та департаментом охорони здоров’я міської ради.

Хто не знає, що від оперативності прибуття карети швидкої медичної допомоги на місце виклику залежить здоров’я, а то й життя людей?!

Щодоби тільки в Одесі диспетчери приймають у середньому 1235 викликів «швидкої».

Одеська патрульна поліція давно приєдналася до безстрокової Всеукраїнської акції з безпеки дорожнього руху, час від часу нагадуючи водіям про важливість бути толерантними й відповідальними, поступатися дорогою транспорту з маячками та звуковими сигналами. Під час рейдів, як і цього разу, правоохоронці працюють, як правило, спільно з медиками «швидкої»: проводять бесіди, роздають листівки, нагадуючи водіям про необхідність стежити за дорожньою ситуацією й миттєво звільняти шлях для спецтранспорту. Навчають так чинити й пішоходів, навіть на пріоритетних для них переходах.

Варто відзначити, що, за даними патрульної поліції, одеські водії стають культурнішими й відповідальнішими: за ігнорування спецтранспорту у січні — жовтні цього року було оштрафовано лише 145 порушників. Нагадаємо, що штраф за таке порушення — 510 гривень.

Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА В’ячеслав Полясний, на всі автомобілі екстреної медичної допомоги в нашій області будуть наклеєні стікери «Пропусти швидку».

Причина для того вагома: за інформацією патрульної поліції, за останні три роки в Одеській області було зареєстровано 26 дорожньо-транспортних пригод з автомобілями «швидкої», які сталися суто через те, що інші водії не пропустили спецтранспорт.

В’ячеслав Полясний також поінформував, що до кінця цього року Одещина планує закупити ще 10 карет «швидкої». Зараз усі машини обладнені GPS-трекерами, що дозволяє відстежувати рух та куди їде бригада — на виклик чи з виклику.

Спілкуючись з журналістами, медики нагадали, що норматив прибуття «швидкої» на виклик по місту не повинен перевищувати 10 хвилин, за межами міст — до 20. Автобаза санітарного транспорту області щоденно забезпечує виїзд 176 бригад, тоді як для покриття всіх потреб повинно бути не менше 200.

Підготувала
Ніна ЗАЛЕВСЬКА.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.