Рубрики : Без рубрики

Казки від Аміни


Минулого тижня Україна попрощалася з однією з найкращих, найвідданіших своїх доньок. З тендітною, веселою, щирою у всіх своїх проявах, з мужньою Аміною Окуєвою. Безстрашною жінкою, жінкою-воїном, лікарем, жінкою-офіцером, жінкою-матір’ю. Жінкою — символом нашої незламності в боротьбі і впевненості в перемозі.

Лютий ворог зламався на Аміні. Він не зміг ні залякати, ні підкупити, ні обдурити її. Не зміг ошукати, як це Росія підступно робила і робить скрізь, по всьому світові й у всі часи. Вороги виявилися безсилими у боротьбі з Аміною. Тільки розписавшись у своїй немічності, слабкості і страху, вони в паніці підступно розстріляли її автоматною чергою, осінньої вечірньої пори, під Києвом, залишивши нам світлий образ нескореності і справжньої любові до України.

Аміна перемогла!!! І вони вже нічого не зможуть подіяти з цим історично зафіксованим фактом.

Іноді полеглі герої відіграють в історії цивілізації значно більшу роль, ніж та, що відведена людині на її недовгому життєвому шляху. Аміна завжди буде серед нас! І не тільки прикладом для молоді. Прикладом, коли вона сама спланувала свій життєвий шлях — шлях допомоги двом Батьківщинам — Україні та Чечні. Пролилася перша кров, й Аміна, закінчивши медичний університет, стає лікарем-хірургом. Політичні події, Революція Гідності — і вона вже на майдані. Війна, АТО — Аміна на передовій. Сміливий офіцер Збройних Сил України, яка закінчила військову академію з власною нагородною зброєю. Вона сама накреслила собі цей шлях і ні на йоту не відступилася від нього.

А ще Аміна мріяла про майбутнє. Вона роз-думувала над тим, як краще познайомити Україну, малень-ких українців з її героями-захисниками: від-даними борцями, сміливими розвідницями і медсестрами, солдатами на передовій, з мудрими політиками. І вона вирішила написати власні казки. Про наших сучасників. Герої відомих дитячих казок «Червона Шапочка», «Щуролов», «Чарівник Смарагдового міста», «Рапунцель» та інших будуть у лицарських обладунках та розкішних мереживах справжніх принцес, але обличчя матимуть наших сучасників, відважних борців за незалежність України. І пригоди з ними відбуватимуться ті, що були насправді на нашій багатостраждальній землі.

Ці твори вже майже готові до видання, і скоро наша українська малеча матиме «Казки від Аміни». І виросте на них нове поко-ління героїв-борців, яке ніколи не забуде славної лицарки і захисниці України Аміни Окуєвої.

Арсенія ВЕЛИКА.

НА ЗНІМКУ: на вечор пам’яті Аміни Окуєвої біля Дюка Арсенія Велика із серпневим номером «Чорноморських новин», де опублікований її нарис «Аміна».

Фото Олега ВЛАДИМИРСЬКОГО.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.