Рубрики : Без рубрики

Табель успішності РДА

В облдержадміністрації представили рейтинг діяльності всіх 26 районів Одещини. У дослідженні порівнювали результати роботи РДА за такими показниками, як промисловість, будівництво, сільське господарство, капітальні та прямі іноземні інвестиції, а також рівень сплати населенням житлово-комунальних послуг. 

Перше місце рейтингу посіла Біляївська РДА. На це вплинули темпи будівництва, прямі іноземні інвестиції та сплата населенням за житлово-комунальні послуги.

На другому та третьому місцях, відповідно, Саратська і Тарутинська РДА. Найвагоміше, що додало їм плюсів у рейтингу, — темпи будівництва. «Знаємо також, що Сарата стала лідером з урожайності зернових та зернобобових культур. В обох районах є зростання зарплати. Ці позиції у рейтингу демонструють, що навіть периферійні райони, які далеко від моря та Одеси, мають змогу бути серед лідерів», — підкреслив директор департаменту економічної політики облдержадміністрації Дмитро Радулов.

На четвертому місці — Лиманська РДА. Географічна близькість до моря та Одеси впливає на розвиток промисловості й показник залучення інвестицій у район. «Утім, таким районам дуже важко утримувати лідируючі позиції. Показники діляться на одного жителя, відтак, щоб продемонструвати зростання, їм потрібно шукати значні суми іноземних інвестицій», — пояснила заступник голови ОДА Світлана Шаталова.

На п’ятому місці серед лідерів — Арцизька РДА. Перевагою цього району став промисловий комплекс, представлений сонячними електростанціями. «А ще там зростають доходи місцевих бюджетів: голова Арцизької РДА доклав великих зусиль, щоб вирішити питання сплати податків на землю та орендної плати», — повідомив Дмитро Радулов.

Щодо результатів з кінця списку. На 23-у місці — Іванівська РДА. «Тут взагалі відсутній промисловий показник», — зауважив Дмитро Радулов. А, за словами Світлани Шаталової, будь-яке промислове підприємство відразу дасть шалений темп росту для оцінки діяльності району.

24-е місце у Миколаївської РДА. У районі низький рівень сільскогогосподарського виробництва, зокрема м’яса, швидко зростає податковий борг, та відсутні прямі іноземні інвестиції.

На 25-у місці — Кодимська РДА. Причини — низький рівень капітальних інвестицій, від-сутність прямих іноземних інвес-тицій, проблеми з оплатою житлово-комунальних послуг населенням.

На останньому місці рейтингу опинилася Захарівська РДА. «Треба зазначити, що голова тамтешньої адміністрації був призначений лише у травні 2017 року. Сьогодні він має вжити максимальних заходів, щоб витягнути район», — підкреслив Дмитро Радулов.

Заступник голови ОДА Світлана Шаталова, підсумовуючи результати дослідження, зауважила, що в кінці року ефективність роботи голів РДА оцінюватиметься за тими ж показниками, тому ті, хто замикає список, мають дуже активно працювати, аби підтвердити кваліфікацію.

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.