Рубрики : Без рубрики

Спасибі за піклування!

90-літня Марія Іванівна Мельниченко вже багато років живе самотньо. Через поважний вік та хвороби не виходить з дому. Оскільки дітей у неї нема, про стареньку піклуються працівники територіального центру соціального обслуговування Суворовського району Одеси.

Жінки приносять їй готові обіди із соціальної їдальні, на прохання підопічної ходять у магазин чи на базар по продукти, в аптеку – за ліками, сплачують за комунальні послуги у банку, прибирають  помешкання. За ті роки, відколи Марія Іванівна перебуває на обслуговуванні терцентру, вони стали їй близькими та рідними.

Напередодні Дня працівника соціальної сфери, що відзначається в першу неділю листопада, Марія Іванівна вітає соціальних працівниць Тетяну Попову, Людмилу Фоміну, завідувачку відділом Світлану Коваленко та директора територіального центру Суворовського району Галину Чабан із святом.

Турбота про людей, милосердя та співчуття, вчасна допомога та підтримка тих, хто цього потребує, – це щоденна праця соціальних праців-ників, їхнє служіння добру. Нехай будуть здорові та щасливі, хай те добро, яке вони віддають іншим, повернеться до них сторицею!

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

ПАТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» інформує
Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.