Рубрики : Пам’ять

Незгасимий біль утрат

Учора в Лиманському районі був день жалоби, оголошений на вшанування пам’яті уродженця Красносілки Сергія Клемешева, який поліг у зоні АТО в перший день жовтня.

Менш ніж за місяць Одещина втратила чотирьох синів-захисників.

Сергій Клемешев народився в багатодітній родині. Зі шкільних літ був активним, небайдужим, сумлінним, відповідальним та чуйним.

До лав Збройних Сил України його мобілізували у 2014 році. Перебував, як це вказується в офіційних документах, «у зоні проведення АТО». Цьогоріч у лютому зголосився продовжити службу добровольцем.

1 жовтня 24-річний сержант 28-ї окремої механізованої бригади Сергій Клемешев поліг, виконуючи бойове завдання, у селі Богданівка, що під Волновахою на Донеччині. Овдовіла, не дочекавшись з передової свого коханого, свого захисника й опору, молода дружина.

І в день загибелі Сергія, 1 жовтня, і напередодні, 30 вересня, Одещина також була у жалобі — в останню путь проводжали прикордонників Дмитра Деде та Сергія Гувіра, які загинули під час несення служби неподалік залізничної станції «Іллєнко» Станично-Луганського району.

Там, за якийсь кілометр від кордону з Росією, наші земляки — військовослужбовці Державної прикордонної служби України — того чорного дня, 28 вересня, були на бойовому чергуванні. Вибуховий пристрій, на якому підірвалися, шансів на життя не залишив.

Старшого прапорщика 33-літнього Дмитра Деде, який народився у Єлизаветівці Тарутинського району, в останню путь проводжали з сусіднього села Підгірне, де прикордонник проживав зі своєю сім’єю останні 10 років. У Дмитра залишилася дружина та двоє неповнолітніх дітей.

Старшині Сергієві Гувіру, уродженцеві Круто-ярівки Білгород-Дністровського району, було лише 24 роки. Він одружився зовсім недавно, тож іще не дочекався первістка, при надії з яким зосталася молода вдова.

Нагадаємо, 9 вересня внаслідок мінометного обстрілу загарбником позицій наших захисників загинув уродженець Сарати Максим Кривиденко (див. «ЧН» за 14 вересня), який служив стрілком-снайпером у тій же, що й Сергій Клемешев, 28-й мехбригаді.

Вічна пам’ять героям!

Наші партнери

Cайт Національної спілки журналістів України

Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

Збільшити шрифт Зменшити шрифт

Єдина країна

Приєднуйся до нас!

Пам’ятка
Спілки читачів газети
«Чорноморські новини»

Якщо для тебе слова Батьківщина і її воля, демократія і свобода слова, гідність людини і гідність нації – не порожні звуки, а справжні цінності, якщо вважаєш себе громадянином, то ти – наш спільник.   Читати далі.

Бажаєш допомогти?

Кошти на підтримку єдиної обласної української газети Одещини можна переказувати на такі банківські реквізити: поточний рахунок 26006000041996, в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, код ОКПО 20990766 (обов’язково слід зробити примітку «На підтримку газети»).
Дякуємо всім, хто у ці нелегкі часи разом з нами.