РубрикиБез рубрики

Туристичний магніт Одещини

Цими днями відбулася онлайн-презентація Офісу туризму Одещини при Агенції регіонального розвитку Одеської області.

Мета Агенції регіонального розвитку, зазначив її директор Андрій Шестаков, — сприяння становленню і розбудові регіональних та районних громад, допомога у залученні інвестицій та грантової підтримки.

Він закликав зацікавлених звертатися до агенції за допомогою: «Для України сьогодні відкрито багато різних ринків збуту по всьому світі, і це не лише Євросоюз. Нещодавно почала працювати зона вільної торгівлі з Ізраїлем, є чудові можливості для експорту в Африку, Азію, які ми не використовуємо або ж використовуємо слабенько».

А ще, підкреслив, агенція готова допомагати виробникам у створенні та розвитку підприємництва: «Україна та Одещина — лідери у виробництві зернових культур, а от переробних підприємств у нас бракує. І ми готові допомагати у їх створенні».

Під час презентації йшлося і про пріоритетні проєкти діяльності Офісу туризму Одещини та асоціації, як-от перший обласний туристичний хаб, афільо-вана мережа туристичних центрів, головний туристичний магніт регіону тощо.

Керівник Офісу туризму Одещини Дар’я Сонячна розповіла про те, що в нас планують створити перший обласний туристичний хаб, який відкриється в одній з історичних будівель у центрі Одеси. Мандрівники зможуть там отримати інформацію про ви-значні пам’ятки області. У туристичному хабі планують створити артпростір і конференц-зал.

Мережа туристичних інформаційних центрів з кафе, картами й зарядками для електротранспорту охопить різні куточки Одещини.

— Це буде майданчик і для місцевого бізнесу, і для гостей нашого краю, — додав радник голови ОДА Юрій Дімчогло. — Із 12 лютого почала працювати переправа Орлівка–Ісакча. Повністю змінивши логістику, через цю переправу вирушили перші туристичні автобуси з України до Румунії та Болгарії. Переправа значно скорочує час поїздки: виїхавши зранку з Києва, ввечері можна бути в Софії. Туристичні компанії з Румунії та Болгарії чекають на послаблення карантину, щоб запустити перші тури. З’явився туристичний коридор, через який мандрівники з Європи зможуть відвідувати цікаві об’єкти Одещини. Тож невдовзі туристичний центр буде відкритий безпосередньо на переправі Орлівка–Ісакча.

Щотижня Агенція регіонального розвитку Одеської області планує проводити онлайн-трансляції, оперативно звітуючи про зроблене.

Озвучені масштабні та привабливі ідеї. Бажаємо їх реалізувати!

Ольга ФІЛІППОВА.

Переглядів: 499
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 40 грн.
  • на 3 місяці — 120 грн.
  • на 6 місяців — 240 грн.
  • на 12 місяців — 480 грн.
  • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 25 грн.
  • на 3 місяці — 75 грн.
  • на 6 місяців — 150 грн.
  • на 12 місяців — 300 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua