РубрикиБез рубрики

Як за пазухою. У носі

Жителька Англії впродовж майже 60 років страждала від постійної закладеності носа та нежитю. А причиною виявилася кісточка апельсина, що потрапила в її носову порожнину ще в дитячому віці.

Англійці Бетті Макфейл за кілька років сповниться 70. Практично шість десятиліть жінка жила з постійним нежитем і почуттям дискомфорту у носі — їй весь час доводилося дихати через рот. Але зовсім недавно, коли вона чхнула, з її носа вилетіла апельсинова кісточка. Після цієї події Бетті змогла нарешті нормально вдихнути повітря, а неприємні відчуття, що супроводжували її 60 років, зникли.

Жінка спочатку не могла зрозуміти, як та кісточка опинилася в носовій порожнині. Відтак подзвонила братові-близнюку й розповіла про те, що сталося. Вони спробували разом розгадати загадку, й обоє пригадали випадок з дитинства. Коли їм було по десять років, вони дуже посварилися. Дівчинка в цей момент їла апельсин, а брат вихопив його і вдарив ним по її носі. Ймовір-но, саме тоді кісточка й потрапила в носову порожнину, але в запалі сварки Бетті цього не зауважила. Діти незабаром помирилися, однак дівчинка почала відчувати дискомфорт і проблеми з диханням. Нормально дихати могла тільки ротом. Більше того, у неї викривилася носова перегородка і виникли проблеми з пазухами.

Упродовж усього життя жінка серйозно не переймалася здоров’ям носа, хоча дуже часто потерпала від респіраторних захворювань із сильним нежитем. При цьому жоден лікар не зміг виявити справжню причину виникнення проблеми. Тепер, позбувшись апельсинової кісточки, жінка може дихати без будь-яких перешкод і сподівається, що закладеність носа їй більше не дошкулятиме.

Утім, випадок з Бетті Макфейл не є унікальним. Кілька років тому в чоловіка після чхання з носа вискочив… іграшковий дротик. Виявляється, що він, ще будучи дитиною, засунув його собі в ніс і прожив із чужорідним предметом майже 45 років.

Переглядів: 495
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 40 грн.
  • на 3 місяці — 120 грн.
  • на 6 місяців — 240 грн.
  • на 12 місяців — 480 грн.
  • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 25 грн.
  • на 3 місяці — 75 грн.
  • на 6 місяців — 150 грн.
  • на 12 місяців — 300 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua