РубрикиПозиція

Логіка «нафтогазівських» комбінацій

Сьогодні вранці на вимогу «Батьківщини» лідери фракцій знову зберуться, щоб таки розв’язати проблему з цінами на газ та корупцією в енергетичній сфері.

«Ми домовилися, що лідери всіх фракцій сьогодні проведуть консультації, а завтра ми пів дня присвятимо розгляду законопроєктів щодо тарифів. У нас є шанс поправити ситуацію», — запевнила Юлія Тимошенко з парламентської трибуни у середу.

Під час свого виступу лідерка «Батьківщини» закцентувала увагу колег і суспільства на черговій корупційній оборудці, до якої торік вдався НАК «Нафтогаз». Так, сказала вона, на сайті «Prozorro» кожен охочий може побачити тендер, де монополіст замовив «дослідження можливості подачі позову» проти Словацької Республіки. Оголошена вартість послуги — 15 мільйонів євро. Водночас, зауважила політик, у разі виграшу цього позову можна було отримати… максимум 13 мільйонів доларів.

«Де логіка? І таких комбінацій в «Нафтогазі» — безліч. Тож тимчасовій слідчій комісії, яку очолює Іван Крулько, якнай-швидше потрібно розпочати вивчення ситуації в «Нафтогазі», щоб розібратися, куди йдуть тарифи, які платять люди», — наголосила лідерка «Батьківщини».

У свою чергу, народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько схвально оцінив рішення всіх голів фракцій надати очолюваній ним ТСК можливість перевірити діяльність НАК «Нафтогаз»: «Ця державна монополія краде гроші, які мають наповнювати держбюджет. Зокрема, минулого року «Нафтогаз» не доплатив 75 мільярдів гривень. Наша ТСК створена якраз для того, щоб виявити, хто винен у тому, що дохідна частина держбюджету України зменшується.

Нагадаємо, «Батьківщина» наполягає на ухваленні свого законопроєкту №4680, який не лише дозволить знизити тарифи втричі, а й припинить корупцію на ринку. Документом пропонується направити на потреби домогосподарств дешевий газ українського видобутку. Імпортний газ, закачаний у сховища влітку за низькими цінами, пропонується продавати людям за ціною закупівлі, врахувавши лише витрати на його транспортування і зберігання.

Переглядів: 139
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 40 грн.
  • на 3 місяці — 120 грн.
  • на 6 місяців — 240 грн.
  • на 12 місяців — 480 грн.
  • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 25 грн.
  • на 3 місяці — 75 грн.
  • на 6 місяців — 150 грн.
  • на 12 місяців — 300 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua