РубрикиБез рубрики

Турнір пам’яті Валентина Щегленка

У залі боротьби ФСТ «Динамо» пройшли змагання відкритої першості м. Одеси із самбо серед дітей, юнаків та дівчат віком від 5 до 20 років, присвячені пам’яті відомого журналіста і письменника Валентина Щегленка.

Організатором і головним суддею змагань став знаменитий тренер і силач, майстер спорту СРСР із самбо і рукопашного бою Микола Пасічник, якого для широкого читацького загалу відкрив саме Валентин Петрович. Мета турніру — підвищення спортивної майстерності, обмін досвідом і навичками. «Самбо — наука перемагати, — завжди повторює Микола Антонович. — А ще — це дисципліна і праця над собою».

Допомагали Миколі Пасічнику оцінювати поєдинки майстри спорту, переможці престижних турнірів Кирило Калашлинський, Юрій Каляпін, Олександр Чайка, Микола Стадник, Наталя Качан, а також учитель фізвиховання Ольга Добрянська. Всі учасники, а було їх понад 60, показали гарні результати. Особливо ж відзначилися Артем Димарський, Михайло Бобер, Арина Потапова та Владислав Горб. Гідно виступили онуки та діти одеських поетів Івана та Сергія Рядченків — 11-річний Георгій та 10-річний Григорій.

Під час підведення підсумків діти показали свою майстерність у спортивному багатоборстві.

Вдова Валентина Щегленка Любов Миколаївна та автор цих рядків розповіли присутнім про життєвий і творчий шлях журналіста і письменника, який півтора року тому передчасно покинув цей світ. Валентин Петрович майже пів століття присвятив журналістиці, в основному, в газетах «Чорноморські новини» та «Чорноморський гудок». Він — автор чотирьох книжок та сотень яскравих статей, які до сьогодні пам’ятають вдячні читачі. Нагороджений «Золотою медаллю української журналістики», лауреат загальнонаціональних форумів «Українська книга на Одещині» та «Українська мова — мова єднання».

Любов Миколаївна подякувала організаторам та учасникам турніру за пам’ять про Валентина Пе-тровича від імені своєї сім’ї — доньки Наталії, зятя Олександра, онука Кирила, які були присутні на змаганнях. Особливі слова подяки були адресовані богатиреві Миколі Пасічнику. Вона вручила йому всі книжки авторства Валентина Щегленка, які читатимуть вихованці Миколи Антоновича, котрий достойно носить звання «Кращий тренер України».

Учасники змагань були нагороджені грамотами та медалями різного ґатунку. А наостанок Микола Антонович пригостив усіх богатирською кашею, яку готує за особливим рецептом.

Володимир ПАВЛІЧЕНКО.

Переглядів: 133
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 40 грн.
  • на 3 місяці — 120 грн.
  • на 6 місяців — 240 грн.
  • на 12 місяців — 480 грн.
  • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 25 грн.
  • на 3 місяці — 75 грн.
  • на 6 місяців — 150 грн.
  • на 12 місяців — 300 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua