РубрикиБез рубрики

Безбар’єрний культурний простір

В Україні завершився цикл мотиваційних онлайн-тренінгів «Незламні духом», тренерами яких виступили митці з інвалідністю з усієї країни.

 «Цей проєкт покликаний привернути увагу до проблем, з якими щодня стикаються люди з інвалідністю. Зокрема, йдеться про можливість безбар’єрного доступу до об’єктів культури та мистецтва, історичних пам’яток», — розповіли у компанії «Вавилон», яка реалізувала цю ініціативу за підтримки Українського культурного фонду.

Мотиваційним спікером онлайн-тренінгів став Микола Подрезан, екстремальний мандрівник, автор проєкту «Планета Земля — погляд з інвалідного візка», який майже сім років подорожував дорогами шести континентів в інвалідному візку (на знімку).

«Що заважає досягти успіху в житті та які комплекси треба перебороти? Саме про це фільми з циклу мотиваційних онлайн-тренінгів «Незламні духом». Комусь бракує часу, щоб зробити щось корисне навіть для себе? Тим більше, для іншого? Щоб чогось досягти в житті, потрібно навести лад у своїй буденності — у втіленні життєвої мети не повинно бути хаосу. Друзі, навіть успішні, подиві-ться відео! А якщо ви все це знаєте, то порекомендуйте комусь із знайомих. Обов’язково знайдеться людина, якій наше відео надасть сил та впевненості у собі!», — розповів він про цикл мотиваційних тренінгів, яким поставив собі за мету створити в Україні безбар’-єрний простір для людей з інвалідністю.

Автори проєкту надихалися досвідом світового лідера інклюзивної культури Ніколаса Вуйчича, засновника організації «Життя без кінцівок» і ведучого мотиваційних програм, у яких він особистим прикладом доводить, що сила духу, цілеспрямованість та працьовитість є запорукою успіху, самореалізації й повноцінного життя для кожного.

Творці українського циклу мотиваційних онлайн-тренінгів знайшли понад 20 героїв — особистостей, історії яких, попри фізичні вади та обмеження, здатні мотивувати інших на позитивні зміни. В онлайн-тренінгах «Незламні духом» надаються й практичні поради, які ґрунтуються на всесвітньому досвіді, щодо доступності обмежених у вільному пересуванні громадян до культурних осередків.

До мотивуючих онлайн-тренінгів були залучені співачка й волонтер Анжеліка Рудницька, лідер гурту «Мандри» Сергій (Фома) Фоменко, кобзар, лідер гурту «Хорея Козацька» Тарас Компаніченко, кінорежисер Михайло Іллєнко.

Окрім мотиваційної та нав-чальної складової, проєкт має практичне надбання — ескізи різних елементів конструкцій та механізмів для забезпечення вільного доступу людей на візках до закладів культури у Києві, Івано-Франківську, Львові, Дніпрі, Вінниці та Одесі.

Зокрема, експерт проєкту, голова Кіровоградської обласної асамблеї інвалідів, інспектор з охорони прав людини Олександр Боршуляк запропонував варіанти доступності до театрів, музеїв і Михайлівського Золотоверхого собору у столиці.

Усі випуски циклу можна переглянути у соціальних мережах за хештегом #НезламніДухом_-onLine.

Переглядів: 481
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua