РубрикиБез рубрики

«Ваш прогрес — це наш прогрес»

У вівторок, 6 жовтня, відбувся 22-й саміт Європейський Союз — Україна.

ЄС представляли президент Європейської Ради Шарль Мішель і високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель (він замінив президентку Єврокомісії Урсулу фон дер Ляєн, яка перебуває на карантині), Україну — Президент Володимир Зеленський.До речі, від початку пандемії коронавірусу це був перший двосторонній саміт, який проходив не онлайн, а в Брюсселі. І це, зазначають експерти, є добрим сигналом. Бо, мовляв, попри зауваження і критику, які лунають з Європи на адресу нинішньої української влади, ЄС усе ж не відсуває нашу державу на задвірки своєї уваги, а продовжує підтримувати і морально, і матеріально, і санк-ційно у нашому протистоянні з ворогом з-за «поребрика».

Про цю підтримку свідчать і результати саміту, домовленості, яких досягли сторони.

Так, Європейська Комісія та уряд України підписали три угоди, на виконання яких ЄС обіцяє виділити 60 мільйонів євро. Йдеться про фінансування програм ЄС «Міцні регіони» (кошторис — 30 млн євро), «Механізм розвитку громадянського суспільства України» (20 млн євро); «Кліматичний пакет для стабільної економіки: (CASE) в Україні» (10 млн євро).

Про таку підтримку і готовність до подальшого розвитку співпраці промовисто свідчать слова, сказані Жозепом Бореллем: «Ваш прогрес — це наш прогрес. Ваша безпека — це наша безпека. Макрофінансова допомога — це частина цього партнерства. І мобілізація ресурсів для того, щоб боротися з COVID, — це також частина нашого партнерства. У нас спільні кордони, історія, культура та цінності. Український народ багато жертвує для свого процвітання, для кращого майбутнього, і це майбутнє — частина нашого майбутнього. Ви можете на нас розраховувати».

Переглядів: 420
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua