РубрикиБез рубрики

Прапор ВМС над «Південним»

Над одним із причалів порту «Південний» 1 жовтня урочисто замайорів прапор Військово-Морських сил України. Відтепер цей причал — ще один пункт базування катерів ВМС наших Збройних сил.

Святкову церемонію очолив командувач українських ВМС контр-адмірал Олексій Неїжпапа, прибувши до місця базування на одному з катерів типу «Айленд». Серед гостей — представники місцевої влади та керівництво порту. Присутні вшанували пам’ять військовослужбовців, полеглих за незалежність і територіальну цілісність України.

— Сьогодні у Військово-Морських силах України і наших Збройних силах загалом — визначальна подія: вперше в історії національного флоту, починаючи з 1990-х, українські ВМС отримують причальний фронт у порту «Південний», де досі ніколи не базувалися кораблі та військові катери. Контр-адмірал Альфред Тайєр Мехен казав, що морська міць починається на суходолі, тому з інфраструктури, кораблебудівної галузі починається успіх на морі. Причальний фронт — це ще один крок до зміцнення обороноздатності й отримання відповідних спроможностей ВМС України, — підкреслив Олексій Неїжпапа.

— На виконання рішення військово-політичного керівництва України сьогодні в порту «Південний» ми урочисто піднімаємо прапор ВМС України. Це є свідченням зміцнення позицій українського флоту та посилення наших спроможностей у Чорному морі. Нещодавно, 14 вересня, Президент підписав Стратегією національної безпеки України, в якій визначено наш конституційний курс на забезпечення незалежності і державного суверенітету, відновлення територіальної цілісності, набуття повноправного членства в Європейському Союзі та НАТО, — додав він.

Керівник українських ВМС наголосив, що завдання флоту — захист цивільного судноплавства та морських кордонів.

— Порт «Південний» — один із центральних портів України і має велике стратегічне значення для держави. Володимир Зеленський особисто прийняв рішення щодо розміщення тут кораблів ВМС, — зазначив контр-адмірал.

Очільник українських ВМС подякував усім за підтримку і допомогу та нагадав, що Чорне море — це не внутрішнє море РФ, а міжнародні води і велика дорога, яку ми, разом з нашими партнерами, будемо захищати. Контр-адмірал перевірив стан готовності до експлуатації жилих і робочих приміщень пункту базування. Національний флот і надалі планує поповнюватися новими одиницями корабельно-катерного складу та розширювати відповідну берегову інфраструктуру.

Служба зв’язків з громадськістю командування ВМС України.

Запрошуємо на службу у Військово-Морські сили Збройних Сил України. Контактний телефон: 097-041-17-55.

Переглядів: 419
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua