РубрикиБез рубрики

«Хаджибей» підкорює Туреччину

Українсько-грузинсько-турецький пригодницький повнометражний фільм «Фортеця Хаджибей» із 1 жовтня вийшов у широкий прокат у Туреччині.

Загалом показ відбудеться в 600 кінотеатрах по всій країні. Дистрибуцією фільму займається турецька компанія Mars Media», повідомляє пресслужба Одеської кіностудії.

«Фортеця Хаджибей» — картина, яка відкриває нове сторіччя Одеської кіностудії. Широкий показ національного фільму за кордоном — це унікальний випадок в історії нашого кіно. Вперше українську кінострічку покажуть у турецькому прокаті. «Надзвичайно радує така кількість екранів у Туреччині. Ми горді презентувати українське кіно для іноземних глядачів», — зазначив голова правління ПрАТ «Одеська кіностудія» і генеральний продюсер фільму Андрій Осіпов.

Стрічку знято за підтримки Державного агентства України з питань кіно у копродукції з Грузією (Georgian International Film) та Туреччиною (AISI film). Українськими копродюсерами виступили Національна кіностудія ім. О. Довженка, Тернопільська кінокомісія та кінокомпанія «Інсайт Медіа».

Режисер фільму — Костянтин Коновалов, сценарій Євгена Тимошенка і Костянтина Коновалова, за участі Мірзи Давітая. Ролі виконали відомі українські та турецькі актори.

Події історично-пригодницької стрічки відбуваються наприкінці ХVIII сторіччя, в період російсько-турецької війни за території Північного Причорномор’я. Османська Порта та Задунайська Січ ведуть боротьбу з Росією за ці терени. Тримається остання фортеця — Хаджибей.

Задунайський козак Андрій має завдання доставити листа турецькому коменданту, але Хаджибей захоплює ворог. Для того, щоб визволити з полону коменданта і врятувати його дочку Фатіму, в яку закоханий Андрій, потрібно перемогти ворога, який господарює у фортеці.

Спеціально для зйомок фільму на території Одеської кіностудії було побудовано кілька локацій, зокрема турецький дворик і таверну. Ключові ж сцени знімалися на території Білгород-Дністровської фортеці.

В Україні прокат стрічки розпочнеться 15 жовтня.

Переглядів: 446
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua