РубрикиБез рубрики

Законодавчо-фінансово-спамові

«Слуга народу» та «ОП-ЗЖ» — лідери фінансового популізму у ВР

Комітет виборців України проаналізував експертні висновки Міністерства фінансів щодо законопроєктів, поданих народними депутатами під час карантину. За даними КВУ, йдеться на фейсбук-сторінці організації, негативні висновки Мінфіну отримали 33% законопроєктів, тобто кожен третій з поданих.

Всього за період з 11 березня по 1 липня Мінфін провів експертизу 607 законопроєктів, 203 з яких не були підтримані, йдеться у відповіді міністерства на інформаційний запит КВУ.

У Комітеті виборців зауважують, що найбільше нереалістичних законопроєктів зареєстрували депутати із фракції «Слуга народу»: у 108 із 203 відхилених «документів» серед авторів були представники саме монобільшості. «Срібло» фінансового популізму здобули депутати «Опозиційного платформи — За життя», в яких 61 нереалістичний законопроєкт. «Бронза» — в обранців від «Батьківщини»: 42 нереалістичні проєкти. Найменше популістських законопроєктів у депутатів «Європейської солідарності» (22) і «Голосу» (21).

«Депутати «Слуги народу» фактично очолили рейтинг фінансових популістів ВР, зареєструвавши більше сотні нереалістичних законопроєктів з початку карантину. Значна їх частина була авторськими розробками депутатів монобільшості, зокрема О. Василевської-Смаглюк, Є. Брагара, Д. Чорного, І. Фріс, З. Андрійовича, В. Кінзбурської та ін. Той факт, що депутати «Слуги народу» подають таку кількість нереалістичних законопроєктів, виглядає дивно. Як правило, представники більшості мають діяти в унісон з урядом, а не вигадувати власні ініціативи. В іншому випадку це виглядає як спроба перетягнути ковдру і зайнятися самопіаром на соціальну тематику», — пояснив голова КВУ Олексій Кошель.

«Однією з головним тем законопроєктів, зареєстрованих під час карантину, стала боротьба з коронавірусом. Депутати часто реєстрували законопроєкти, які мали надавати фінансові пільги для бізнесу, забезпечувати фінансову підтримку населення і зростання економіки. Однак їх автори не пояснювали, звідки взяти кошти на реалізацію таких пропозицій і як компенсувати різницю в десятки і сотні мільйонів гривень, які могли не надійти до державного бюджету», — додав очільник КВУ.

Нагадаємо, згідно з чинним законодавством Міністерство фінансів є відповідальним за надання експертних висновків до законопроєктів щодо їх впливу на показники бюджету, можливостей фінансового забезпечення у відповідному бюджетному періоді та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, і пропозиції щодо їх розгляду.

Переглядів: 186
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий вихід (четвер та субота з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 40 грн.
  • на 3 місяці — 120 грн.
  • на 6 місяців — 240 грн.
  • на 12 місяців — 480 грн.
  • Iндекс — 61119

суботній випуск (з програмою ТБ):

  • на 1 місяць — 25 грн.
  • на 3 місяці — 75 грн.
  • на 6 місяців — 150 грн.
  • на 12 місяців — 300 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua