РубрикиБез рубрики

Музична зустріч на сходах філармонії

В Одесі чимало місць, де можна просто неба влаштовувати концерти. Одна з таких чудових локацій — мармурові сходи збудованої у стилі неоренесансну Одеської філармонії, оточені ростральними колонами, на яких красуються кораблі.

Навряд чи головний архітектор Одеси Олександр Бернандацці, котрий зводив цей шедевр 120 років тому, міг уявити, що сходи Біржі стануть прекрасною сценою для концерту, який проходитиме під час карантину та в умовах самоізоляції.

Перед глядачами виступав лауреат міжнародних фестивалів, ансамбль солістів «Ренесанс». Місія цього колективу, який діє в Одеській філармонії з 1990 року, — відродження інтересу до камерного співу, пробудження в душах слухачів прагнення до прекрасного.

Атмосфера цього надзвичайного концерту була радісною. Глядачі вітали кожен твір гучними оплесками й схвальним «Браво!». На звуки мелодій підходили перехожі й зупинялися, щоб насолодитися чудовим співом. А звучали й українські пісні, й твори світової класики, й улюблені мелодії про рідне місто…

Артисти ансамблю, що виступав під орудою художнього керівника, лауреата міжнародних конкурсів Аглаї Поліхроніді, радували своїм співом одеситів. Концерт вела музикознавець Ельвіра Паламарчук.

Це був перший довгоочікуваний концерт на сходах обласної філармонії, учасники якого попри обмеження, зумовленні COVІD-19, ризикнули вийти перед глядачами, щоб подарувати їм вишукані враження, позитивні емоції та нові відчуття. Отже, культурне життя існує навіть під час карантину. Особливо, якщо сприймати його не як кару небесну, а як час нових можливостей.

Цикл концертів на філармонійних сходах лише розпочався. Наступна зустріч — 23 липня о 19.00. Своєю творчістю порадує слухачів ансамбль народних інструментів «Мозаїка». Приходьте, концерти безкоштовні!

Ольга ФІЛІППОВА.

Переглядів: 115
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua