РубрикиСкандал

Закритий від перевірок?

Співробітники спеціалізованого приватного пансіонату для літніх людей «Бабушкин дом» в Одесі не допустили на територію закладу для проведення перевірки моніторингову групу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. І це при тому, що, за даними поліції, там фіксувалися випадки зараження на гостру респіраторну інфекцію COVID-19.

«Моніторинговий візит не відбувся — групу не допустили на територію закладу. Його працівники повідомили, що у зв’язку з карантином пансіонат закритий для відвідування, вхід на територію можливий винятково за рішенням суду. При цьому на вході до закладу жодної інформації про карантин нема. Працівники не змогли сказати, згідно з яким нормативним актом вони здійснюють обмежувальні заходи», — йдеться у повідомленні пресслужби секретаріату омбудсмена.

Лише після втручання представника Уповноваженого у південних областях Олександра Остапенка, начальника відділу регіонального представництва цієї інституції Валентина Михайлова, наряду патрульної поліції та групи дільничних працівники пансіонату дозволили пройти на територію лише одному інспектору у супроводі дільничного.

При цьому, як зазначили у правозахисній інституції, дозволили тільки перебувати, а от фотографувати, переглядати документацію, спілкуватися з клієнтами суворо заборонили. «На тому, — ідеться у повідомлені, — моніторинговий візит був припинений. Регіональна представниця Уповноваженого подала заяву до Київського відділу поліції у м. Одесі про перешкоджання діяльності».

За фактом недопуску моніторингової групи до приватного пансіонату для літніх людей «Бабушкин дом» буде складено протокол про перешкоджання роботі представникам Уповноваженого. Після притягнення до відповідальності винних моніторингова група проінспектує цей заклад.

Пресслужба секретаріату Уповноваженого ВР з прав людини.

Переглядів: 109
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua