РубрикиБез рубрики

Почути і допомогти

У Сараті відбулася зустріч фермерів та сільгоспвиробників Бессарабії, які постраждали від посухи, виноробів нашого краю і науковців з міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігорем Петрашком, головою Одеської ОДА Максимом Куцим, іншими посадовцями.

Йшлося, звісно, про розвиток галузі, але передусім про те, як держава може і планує підтримати людей від землі, котрі цьогоріч, окрім усіх проблем, зумовлених пандемією коранавірусної хвороби, зазнали ще й нищівного удару від природи: спочатку — нечувана посуха, потім — зливи, град, підтоплення…

«Зустрілися з аграріями, щоб обговорити, як спільними зусиллями подолати наслідки екстремальної посухи, яка завдала збитків 1300 підприємствам нашої області. Розмова була відверта та місцями гаряча. Перше, на чому я наголошував: у розв’язання цієї проблеми всі — аграрії, держава, споживачі — союзники та партнери. Бо від стабільної роботи аграрно-промислового комплексу залежить продовольча безпека Одещини та всієї України», — наголосив очільник ОДА Максим Куций, нагадавши, що на обласному рівні вже вжито першочергових заходів задля підтримки сільгоспвиробників.

«З обласного бюджету додатково спрямовано 15 млн грн. Зокрема, 5 млн грн виділено на здешевлення вартості електроенергії, витраченої на подачу води для зрошення та на здешевлення вартості на придбання насіння вітчизняної селекції. Ще 5 млн грн компенсовано на витрати утримання тварин. 3 млн грн виділено на часткове здешевлення вартості придбання сільськогосподарської техніки. Діє програма фінансових компенсацій на кредити (для цього ми зверталися до банків, аби вони послабили кредитні умови). Перші виплати будуть вже цього місяця», — зазначив Максим Куций.

Головне завдання, наголосив очільник облдержадміністрації, — не допустити банкрутства низки господарств та мобілізувати всі можливості задля збереження продовольчої безпеки і нашого краю, і держави загалом.

Управління комунікацій
та інформаційної політики ОДА.

Переглядів: 106
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua