РубрикиБез рубрики

Вдивляючись у себе...

У виставковому центрі «Регтайм» Одеського музею західного та східного мистецтва відкрилася персональна виставка чорно-білої фотографії Ганни Коренєвої «Вдивляючись у себе».

Ганна Коренєва — відома одеська тележурналістка, авторка та ведуча цікавих, насичених програм на теми культури.

Фотографією захоплюється з дитинства, але активно почала знімати впродовж останніх трьох років. Бере участь у місцевих та національних фотоконкурсах. Отримала золоту медаль на шостому національному фотосалоні Одеса-2019 «Місто біля моря» за серію робіт «Одеські історії». Її світлина «Крапка, крапка, кома…» в січні 2020-го відзначена дипломом 17-ї виставки-конкурсу «Знімок року». Навчається, вдосконалює свою техніку. У 2018-у брала участь у майстер-класі метрів чорно-білого фото Станка Абаджича і Тімурташа Онана.

Місткиня віддає перевагу саме чорно-білій фотографії. Її найулюбленіші напрямки — стріт-фото та ню, а фотоапарат — інструмент, з допомогою якого вона вирушає на пошуки себе у світі жінок і краси.

— Жінки з’явилися другими… З цим можна змиритися, але важко погодитися, — пише авторка у релізі до відкриття виставки. — Все життя ми розглядаємо себе. І річ не в тому, як виглядають наші обличчя та тіло, а що ми є насправді. Кожна з нас вдивляється у себе і в інших жінок, постійно порівнюючи. Це підсвідомо впливає на вибір і стосунки з фотомоделлю.

— Усі жінки — красуні. Не обов’язково бути моделлю, мати відповідні параметри, головне — почуватися королевою, — вважає Ганна.

На відкритті було багатолюдно. Поціновувачі прекрасного ходили по виставковій залі, розглядаючи фото, сповнені гармонії світла й тіні, форм і ліній, краси та грації, намагаючись відкрити для себе таємницю моменту, що відбився в об’єктиві камери. Вдивляючись у фото — вдивляючись у себе.

Ольга ФІЛІППОВА.

Переглядів: 113
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua