РубрикиБез рубрики

Підземні сміттєві контейнери

В Одесі реалізували пілотний проєкт з облаштування підземних контейнерів для зборання твердих побутових відходів: сьогодні у трьох місцях на Приморському бульварі встановлені вісім таких баків.

Як зазначив міський голова Геннадій Труханов, до втілення цього проєкту Одеса йшла не один рік. Вивчали як європейський досвід, так і місцеві особливості зберігання й вивезення твердих побутових відходів.

Для споживачів видимими залишаються тільки сміттєзбірники, які зовні нагадують урни. Зверху вони накриті кришками, що відкриваються за допомогою педалі. Горловина такого бака не дозволяє скидати туди габаритні побутові відходи. Відповідне маркування і можливість зміни розміру отвору дозволяє реалізувати систему роздільного збирання сміття, а сама конструкція — застосовувати різні опції. Наприклад, за бажанням споживачів на кришку може бути встановлений замок, що відкривається за допомогою чіпа, GPS-датчики сигналізуватимуть про заповнення контейнера, можливе встановлення системи пожежогасіння тощо.

Нові підземні контейнери мають гідравлічну систему підйому і не потребують підключення до електропостачання, що дозволяє встановлювати їх у будь-якому місці і досить швидко, а конструкція підходить під наявні сміттєвози.

«Ми презентували нову систему збирання твердих побутових відходів, і вона вже зацікавила будівельні та керуючі компанії, а також ОСББ. Плануємо презентувати її суб’єктам сфери послуг і торгівлі. Надалі встановлюватимемо підземні контейнери по всьому місту, використовуючи для цього як бюджетні, так і позабюджетні кошти», — зазначив Геннадій Труханов.

До речі, пілотний проєкт утілений за позабюджетні кошти.

Переглядів: 101
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua