РубрикиБез рубрики

Цілющі ранкові напої

Ранній смерті можна запобігти, харчуючись здоровою і збалансованою їжею та виконуючи регулярні фізичні вправи. Подовжити тривалість життя допоможе дієта для схуднення, в якій завжди присутній один воістину цілющий продукт — йогурт.

Експерти називають його диво-їжею, оскільки він поряд з фруктами, овочами та іншими здоровими стравами творить справжні дива із самопочуттям без ліків. На їхню думку, йогурт — один з кращих способів збільшити тривалість життя, а також скинути вагу й відтермінувати більшість хвороб.

Річ у тім, що знайомий усім напій має захисні властивості, які зменшують ризики ранньої смерті, зазначають дієтолог Джульєтта Келлоу і доктор Сара Брюер. Він містить пробіотики, корисні для кишечника, кальцій, фосфор і білок. За словами фахівців, вживання більшої кількості йогурту може знизити артеріальний тиск, зміцнити кістки й навіть знизити ризики діабету. Дієтологи стверджують, що корисно з’їдати щодня навіть маленьку чашку йогурту, в якій три-чотири ложки продукту.

Дослідження показали, що йогурт може допомогти протистояти багатьом проблемам зі здоров’ям, пов’язаним зі старінням, як-от гіпертонія, остеопороз і небажане збільшення ваги. Пробіотичні бактерії, що містяться в ньому, витісняють шкідливі бактерії, які впливають на голод чи ситість та засвоєння поживних речовин. Це означає, що при цьому обмежується споживання калорій.

Люди, які вживають йогурт, з часом зупиняють збільшення ваги, мають менший індекс маси тіла, меншу талію та менше жиру.

У цьому сенсі корисний також інший ранковий напій, що має подібні властивості — кава. Вона багата антиоксидантами, а також рибофлавіном, пантотеновою кислотою, марганцем, калієм, магнієм і ніацином, іншими сполуками. Кава захищає організм завдяки своїм потужним антиоксидантним властивостям.

До йогурту та кави можна долучити й такий цілющий цитрус, як грейпфрут, багатий потужним антиоксидантом лікопеном. А ще завдяки високому вмісту вітаміну С є одним з найпростіших способів поліпшити імунітет, загальний стан здоров’я, включаючи зниження рівня холестерину й ризику серцевих захворювань. Особливо корисні рожеві та червоні плоди.

Переглядів: 76
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua