РубрикиБез рубрики

Чи замінить ванну душ?

Усі ми різні, зі своїми звичками і смаками. Скажімо, хтось обожнює щовечора ніжитися в теплій ванні, а хтось, щоб економити час, віддає перевагу душу. Однак навіть якщо ви зайнята людина, варто бодай раз на тиждень приймати ванну. І на це є вагомі причини.

Які ж переваги для здоров’я має ця водна процедура?

Позбавлення від болю у тілі і втоми. Прийом ванни допоможе усунути біль у м’язах після тривалих фізичних навантажень, швидше відновитися. За бажанням у воду можна додати морську сіль, яка лише посилить ефект.

Поліпшення роботи кровоносної системи. Ванні процедури можуть стати відмінним методом профілактики інсультів і проблем із серцем. Гаряча вода чинить на тіло гідростатичний тиск, що значно покращує кровотік, завдяки чому стінки судин стають міцнішими, нормалізується артеріальний тиск.

Особливо корисно приймати ванну тим, хто веде малорухливий спосіб життя.

Позитивний вплив на шкіру. Процедура вкрай корисна для людей із сухою або огрубілою шкірою. Тепла вода допоможе зробити її м’якішою. Можна додати у ванну кокосову або будь-яку іншу зволожуючу олію. Для людей із чутливою шкірою, схильною до свербіння і подразнення, рекомендується додавати у воду вівсяну крупу, яка має протизапальні властивості.

Зняття стресу. Ванну зазвичай приймають увечері не просто так. Це відмінний спосіб розслабитися і зняти із себе напругу дня, що минув. Експерти рекомендують цю процедуру людям, схильним до депресії, які переживають сильний стрес або мають інші психологічні проблеми.

Щоб ефект був помітнішим, паралельно можна застосувати ароматерапію. Наберіть теплу ванну, запаліть свічки й додайте у воду ароматну олію лаванди, яка допоможе заспокоїтися. Як фон не буде зайвою і приємна, спокійна музика.    

Переглядів: 100
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua