РубрикиБез рубрики

Усвідомлений вибір Олександра Михайлюковича

На остаточний вибір життєвого шляху Олександра Костянтиновича Михайлюковича вплинули приклад матері — Галини Миколаївни, медичної сестри Доманівської центральної районної лікарні, що на Миколаївщині, а ще — велике бажання допомагати хворим людям. Відтак вступив до Одеського медичного інституту ім. М.І. Пирогова (нині — національний університет), після закінчення якого у 1986-у почав працювати лікарем в Одеській обласній психіатричній лікарні—2, що багато років функціонує на території села Олександрівка Лиманського району.

Із самого початку молодий лікар прагнув сповна віддаватися обраній справі, на практиці опановувати нові знання й набиратися досвіду, застосовуючи сучасні напрацювання в царині психіатрії. Усе це сприяло його швидкому формуванню як високопрофесійного та авторитетного фахівця.

Із 1991 року Олександр Михайлюкович стає заві-дувачем наркологічного відділення, а з 1995-го — головним лікарем цього медичного закладу. Цю посаду обіймає й дотепер, ось уже чверть віку. Погодьтеся, очолювати такий тривалий час, та ще й який — непростий, бурхливий, означений то одними, то іншими реформами, спеціальний і специфічний медичний заклад — переконливе свідчення того, що людина, як то кажуть, на своєму місці. І як найвищого класу фахівець, і як умілий керівник, організатор. Щодо останніх якостей, то доречно підкреслити, що свого часу Олександр Костянтинович закінчив ще й Академію державного управління при Президентові України, отримавши кваліфікацію магістра державного управління.

Нині у комунальному некомерційному підприємстві «Одеська обласна психіатрична лікарня—2» (так наприкінці минулого року став іменуватися заклад), на виконанні різних обов’язків зайняті близько чотирьох сотень медичних і техні-чних працівників, які роблять усе можливе і, здавалося б, неможливе, щоб пацієнти своєчасно отримували необхідну медичну допомогу, щоб створити належні умови для їх стаціонарного лікування. Як в.о. генерального директора підприємства О.К. Михайлюкович одним із своїх головних завдань у сьогоднішній складній фінансово-економічній ситуації, в якій перебуває країна, бачить збереження професійних кадрів та забезпечення повноцінного лікування в стаціонарних умовах хворих з особливими психічними потребами. До речі, за висновками відомих вітчизняних експертів, медичний заклад в Олександрівці був і залишається одним з провідних центрів психіатричної допомоги на півдні України.

Не можна обійти увагою й того, що герой нашої публікації є не тільки відомим фахівцем і шанованим керівником на Одещині, а й людиною з активною позицією у громадському житті. Про це свідчить хоча б те, що вже багато разів земляки обирають його депутатом Лиманської районної ради.

А ще Олександр Костянтинович — зразковий сім’янин. Разом з дружиною Любов’ю Анатоліївною, теж лікарем за освітою, виростили і виховали трьох дітей. Старша донька Ірина вже працює лікарем у поліклініці Лиманської центральної районної лікарні, а молодші — Надія та Ігор — студенти Одеського національного медуніверситету. Тож уся сім’я Михайлюковичів — це теперішні й майбутні медичні працівники.

Напередодні Дня медичного працівника хочу побажати Олександрові Костянтиновичу і всьому колективу Одеської обласної психіатричної лікарні—2 того, що вони завжди зичать пацієнтам: міцного здоров’я, родинного благополуччя і, звичайно ж, безперервного фахового зростання. З професійним святом! Щастя, добра вам, люди в білих халатах!

Іван РАФАЛЬСЬКИЙ.
Лиманський район,
с. Олександрівка.

Переглядів: 105
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua