РубрикиТема дня

Тритижневий карантин

Учора Кабінет Міністрів затвердив заходи, яких необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції та для недопущення поширення COVID-19 в Україні, повідомляє урядовий портал.

Так, прийнято рішення виділити 100 млн грн на першочергову закупівлю засобів індивідуального захисту для поточних потреб міністерств, відомств та служб, а також для поповнення держрезерву. Одночасно, задля виконання цього рішення, до 1 червня заборонено експорт товарів протиепідеміологічного призначення, щоб гарантувати забезпечення необхідними засобами захисту населення країни.

Кабмін запропонував ввести обмеження на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це, уточнюється, не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій і без глядачів.

Заплановано також введення карантину в навчальних закладах строком на три тижні: з 12 березня по 3 квітня.

Крім того, вирішено закупити інфрачервоне обладнання для проведення скринінгу на відстані в міжнародному аеропорту «Бориспіль».

Відповіді на основні запитання про коронавірус можна знайти на сайті http://covid19.com.ua.

У свою чергу Міністерство закордонних справ звернулося до українців з рекомендаціями у зв’язку з поширенням у світі коронавірусу COVID-19.

Найперша — тимчасово утриматися від поїздок до країн або окремих територій держав, найбільш уражених вірусом. Відповідні рекомендації щодо кожної з таких країн розміщено за адресою: http://tripadvisor.mfa.gov.ua/?cat=110.

Українцям, які продовжують перебувати у країнах, де зареєстровано випадки інфікування COVID-19, МЗС радить виявляти підвищену увагу та обережність, виконувати вимоги місцевих органів влади, уникати відвідання уражених вірусом регіонів.

Крім того, МЗС радить повідомити про своє місце перебування та контактні дані до найближчої дипломатичної установи України, а також зареєструватися на веб-ресурсі «ДРУГ» і стежити за повідомлення щодо ситуації в окремих країнах.

«У випадку потрапляння в надзвичайну ситуацію, виникнення загрози життю і здоров’ю рекомендуємо невідкладно звертатися до найближчої дипломатичної установи України або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС +38-044-238-16-57 чи на електронну пошту — cons_or@mfa.gov.ua», — зазначається в повідомленні відомства.

А ще у МЗС наполягають на потребі дотримуватися рекомендацій ВООЗ та органів охорони здоров’я України — з детальнішою інформацією можна ознайомитися на сайті МОЗ за посиланням https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov.

На 11 березня в Україні підтверджено один випадок зараження коронавірусом: мешканець Чернівців повернувся інфікованим з Італії.

В Одесі, за даними обласного лабораторного центру, за останній тиждень на 21% зросла кількість хворих на звичайний грип, серед яких більше 80% — діти віком до 17 років.

Переглядів: 369
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua