РубрикиБез рубрики

Закулісні ігрища із землею

Влада, наголошує Юлія Тимошенко, перетворила розгляд земельного закону на фарс та фейк

За зачиненими дверима — без участі аграріїв та преси — нинішні можновладці протискають заздалегідь узгоджений із закордонними аферистами закон про розпродаж сільськогосподарської землі, який суперечить національним інтересам України. 

«Те, що робиться зараз в аграрному комітеті, де по суті проводять фейкові засідання з фейковими голосуваннями та обговореннями — це ширма та заставка для того, що робиться в кулуарах. Усе це проводиться за дорученням Президента України. Тому відповідальність за весь цей шабаш, який влаштований із розпродажем української сільськогосподарської землі, несе Президент України», — заявила голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді після засідання аграрного комітету.

Лідерка політсили зауважила, що аграрний комітет зухвало відхилив ті поправки «Батьківщини», які були спрямовані на захист українських чорноземів від іноземних монополістів та кредиторів. Партія пропонувала дозволити людям продавати свої земельні паї лише державі або місцевій громаді, заборонити іноземним банкам і кредитним установам купувати українську землю та надати пріоритетне право на викуп землі фермерам, які на ній працюють.

«Сьогодні замість «слуг народу» ви можете бачити лобістів та запроданців, а замість голови аграрного комі-тету — людину, яка хоче привласнити собі землю, зібрану тоді, коли все було безконтрольне і безкарне», — обурилася Юлія Тимошенко.

Голова партії закликала українців не припиняти боротьбу за власну землю і не допустити ухвалення варварського закону.

«Сьогодні наша боротьба за право жити на своїй землі, за право залишити майбутнє для дітей актуальна, як ніколи. Тому опір тій політиці, яка провадиться нині, — обов’язковий для кожного, хто готовий стати за Україну», — резюмувала Юлія Тимошенко.

Переглядів: 156
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua