РубрикиБез рубрики

Ні кроку назад!

Чи була бодай одна родина в СРСР, фактично — в Російській імперії, яка не зазнала б горя, яка тією чи іншою мірою не стала б жертвою кремлівських деспотів?! Усім нам отруїли життя, хоча ми раділи тому, що було, бо іншого не знали… Я — також одна із жертв «щасливої, радісної» епохи від розвиненого соціалізму до недорозвиненого капіталізму.

Ми, зокрема і я, по-справжньому воювали, несли «щастя» народам Угорщини, Чехословаччини, Афганістану, Африки, «захищаючи» їх від внутрішніх і зовнішніх «ворогів», які «гнобили» ці народи. Увесь час, як і більшість українців, я ніс свій хрест з гарячою надією на те, що робимо правильно, бо так постановив ЦК…

З початком агресії Росії проти України я вирішив решту свого життя, що мені залишилося, жити по-іншому — присвятити себе боротьбі проти російської чуми, за те, щоб настав мир й Україна розвивалася самостійно. Переконаний, більшість думає, як і я, захищаючи від оскаженілого путінського режиму Україну, ми рятуємо всю Європу, а може, і все людство.

З представниками самопроголошених «ДНР» і «ЛНР», прихвоснями Путіна, не розмовляють дипломати жодної з країн, окрім Росії.

Ці людожери настільки втягнулися у війну, що вже й не відчувають запаху крові тисяч замордованих людей. Гіркіни, мотороли та іже з ними руками і зброєю російських «їхтамнєтов» лицемірно будують повітряні замки під назвою «самостійні республіки під керівництвом Кремля».

Я, людина похилого віку, підняв свій голос не для того, щоб рятувати себе, а заради того, про що справді мріяв усе життя — щоб народ український жив у незалежній державі. За все своє життя я не зробив нічого такого, за що мене можна було б осуджувати за ставлення до рідної України, хоча працював і головою сільради та колгоспу, і першим секретарем райкому партії, і головою РДА.

Пишу ж тому, що за останні місяці дуже вже накипіло від незрозумілої поведінки нашої влади — Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів… Все робиться якось тишком-нишком і провокує ворога й далі загарбувати Україну. Я, як і багато українців, нестимемо хрест страждання доти, доки у верхах, нарешті, зрозуміють, що вороття назад, до СРСР, нема, бо інакше, боюся, буде не Майдан — Майданище! Багато українців готові піти до російської Голгофи і зняти з хреста наш розп’ятий народ. Багато, знаю, підтримували й нині, в години путінської ночі та незрозумілих дій керівництва України, підтримують наших захисників.

Мені прикро, що, як виявилося, я марно чекав після виборів Президента різкого покращення в зовнішній і внутрішній полі-тиці… Більше мовчати нема сил. Таке враження, що Україна повертається назад…

Пишу ці рядки 22 січня — у День Соборності України. На жаль, поки що частина наших земель окупована. Але всі ми віримо, що раніше чи пізніше повернемо їх, що синьо-жовті стяги знову здіймуться над Сімферополем і Севастополем, Донецьком і Луганськом. Для цього мусимо бути сильними і єдиними. І ніяких поступок ворогу, і ні кроку назад від най-святішої мети — незалежної демократичної соборної України!

Іван НІТОЧКО.

Переглядів: 172
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua