РубрикиБез рубрики

Щур з ледачими не дружить

Добігає до фінішної лінії 2019-й, залишаючи комусь шрам на серці від непоправних втрат, пережитих потрясінь чи хвороб, а комусь — світлі спогади про подолані труднощі, приємні надбання, щасливі зміни…

Всі ми — в очікуванні приходу нового, 2020-го, року. Сповнені надій і віри в те, що буде він до нас прихильним і щедрим на добро та радісні події.

А що віщують на рік прийдешній астрологи?

Уже, мабуть, знаєте, що за східним календарем 2020-й буде Роком білого металевого Щура (Пацюка, Миші — кому як більше до вподоби). Саме ця тварина є першою у 12-річному циклі китайського літочислення і саме тому рік Пацюка вважається значущим абсолютно для всіх знаків як східного, так і зодіакального гороскопів. Відтак, беручи владу у свої руки (це станеться 25 січня), білий Пацюк оцінить заслуги і прорахунки всіх знаків за попередні 12 років і роздасть кожному нові завдання на майбутню дюжину літ.

Колір прийдешнього року — білий, що є символом чистоти і невинності, спокою і свободи. Відтак перевага буде на боці тих, хто діє чесно і відкрито, проявляючи у вчинках інтелект і кмітливість, цінує власну свободу та гідність і з повагою ставиться до свободи та гідності оточуючих.

Слід також пам’ятати, що Мишка-2020 матиме «металевий» характер, а тому від кожного вимагатиме уміння відстоювати власну думку і домагатися реалізації поставлених завдань. Тож успіх чекає, передусім, на впевнених і наполегливих людей.

Варто також відзначити, що білий металевий Щур стане господарем у році з повторюваними числами — двома двійками і двома нулями. Таке поєднання нумерологи й астрологи вважають містичним, приписуючи періодам з комбінацією подвійних знаків епохальну вагу.

На думку астрологів, тотеми (символи) 2020-го, поєднуючись, віщують багато приємних змін і сюрпризів. Буквально з першого ж дня, обіцяють оракули, ми помітимо глобальні зміни як в особистому житті, так і в навколишньому світі, адже стихія і колір господаря прийдешнього року кардинально відрізняються від попередніх володарів (цьогоріч, скажімо, ми мали справу з жовтою Свинею, стихією якої була земля). І якщо на початку свого хазяйнування білий Щур поводитиметься обережно й обачно, принюхуючись до своїх володінь, то вже у перший весняний місяць усе візьме в свої сильні пазуристі лапки і, цілком можливо, здивує нас своїми мудрими, але, часом, несподіваними рішеннями.

Відтак зимові місяці можуть виявитися найскладнішими (хоч-не-хоч — перехідний період), а вже навесні багатьох очікують зміни в особистому житті та кар’єрі. Найспокійнішим і найсприятливішим періодом обіцяє стати літо.

У рік білого металевого Пацюка головне — не проявляти ліні й слабкості, діяти напористо та впевнено. І тоді Щур, відчувши споріднену душу, допоможе домогтися успіху навіть у найскладніших справах. Пам’ятайте: металевий Щур — сильна і незалежна тварина. Вона не потерпить, якщо ви пустите справи на самоплив і сподіватиметеся тільки на подарунки долі.

На відміну від західного світу, де щур вважається шкідником і рознощиком різноманітних хвороб, на сході, зокрема в Китаї, це священна тварина, яка символізує хоробрість, хитрість і здатність будь-якими шляхами досягати поставлених цілей. Тож 2020-й буде вдалим для людей амбітних і цілеспрямованих.

У рік металевої Миші вітається будь-яка робота, яку ви робите із задоволенням, а якщо праця ще й пов’язана з творчістю, то карт-бланш буде у ваших руках. Робота, нарешті, принесе все те, на що ви з нетерпінням чекали в році, який минає, — кар’єрний ріст, визнання заслуг, матеріальне задоволення.

Оскільки Щур, як уже мовилося, — перший знак східного гороскопу, він сприятливо ставиться до зміни роду діяльності. Відтак, якщо маєте намір попробувати себе в іншій іпостасі, сміливо беріться за нову справу, і вам неодмінно усміхнеться удача.

Фінансова ситуація в рік білого Щура буде неквапливо, але впевнено поліпшуватися. Врахуйте і те, що господар 2020-го прихильно ставиться до тих, хто інвестує час і кошти у власні емоції. Тож якщо любите подорожувати — гороскоп на наступний рік вмикає вам зелене світло.

Прогноз романтично-сердечний

Не шукайте у Щурові романтика — більш приземленого, прагматичного і раціонального знака східної традиції не знайдете. Сім’я для нього — це все. Так, Щур легко закохується, але завжди з далекосяжними намірами. Якщо ж його очікування не справджуються, він так само легко розчаровується і переключається на інший об’єкт інтересу. І так аж доти, поки не знайде стабільність домашнього вогнища. А коли вже знайде... Обранцеві навряд чи вдасться вибратися (та й чи захоче?) з його кігтиків. Тож для любителів необтяжливих, вітряних стосунків наступний рік не віщує нічого доброго, натомість обіцяє бути прихильним до людей сімейних, вірних у подружжі.

Практично всім знакам Зодіаку в наступному році Щур надає шанс зустріти своє щастя. А найбільша ймовірність відшукати свою половинку — в Овнів, Тельців, Раків, Дів, Терезів, Стрільців та Водоліїв. Змінити свій статус на «заручений», а то й «у шлюбі» зможуть деякі Раки та Скорпіони. Найменше у сердечних справах таланитиме Рибам, Козерогам та Левам. Близнюків очікують своєрідні гойдалки, катання на яких увінчається коханням лише в тому разі, якщо вони будуть достатньо уважними, аби розпізнати свій шанс у найближчому оточенні. Швидше, для них це буде рік змін і звільнення від минулих взаємин, ніж пошуку нових.

Кар’єрно-ділові перспективи

2020 рік буде невдалим для Овнів, якщо вони виступатимуть ініціаторами якихось справ, а от у ролі партнерів-виконавців усе для них складеться навіть дуже успішно. На Тельців чекають заслужені нагороди, але тільки-но вони забудуть про те, що рухатися вперед треба безперервно, дуже скоро пошкодують, що розслабилися. Рік вичікування, накопичення сил та ідей на майбутнє настає для Близнюків — їм рекомендують більше слухати, ніж говорити, і максимум часу приділяти творчості.

Для Раків наступний рік — це час вимушених компромісів, постійної боязні викриття їхніх таємниць, а ще — незаслужених образ на керівництво. Левам, як у тій приповідці: не щастить у коханні — пощастить у роботі. Рік буде досить успішним, але якщо не притримувати коней, щоб нарощувати темп поступово, є ризик відкотитися на багато років назад. Діви можуть розраховувати на спокійний, тихий рік: з’явиться час для відпочинку та аналізу.

Натомість Терезам зірки обіцяють динамічний період, сповнений нових вражень і відчуттів (висока ймо-вірність зміни роботи чи й сфери діяльності). Поновляться давні корисні контакти, а допомога надійде з абсолютно несподіваного боку. Для Скорпіонів починається період навчання і самовдосконалення, а от працювати варто поменше, бо ваших зусиль, на жаль, гідно ніхто не оцінить. Стрільців чекає рік занурення у себе, самоаналізу, а водночас — стратегічного планування. Але не намагайтеся повертатися до старих ідей — нічим хорошим це не завершиться.

Якщо Козероги проявлять наполегливість й упевненість у собі, — досягнуть успіху, а ні — то й ні. Водоліям, щоб хоч щось отримати за свою працю, доведеться добряче постаратися. Не виключені конфлікти на роботі, гальмування або й пониження у кар’єрі. Але смуга невдач, як відомо, завжди закінчується. Тож наприкінці року доля повернеться до вас обличчям, і ви здивуєтеся, наскільки вона вас любить! Рибам у 2020-у варто відмовитися від укладання фінансових угод, запозичень, ухвалення серйозних рішень — візьміть паузу і, перш ніж у щось вплутатися, сім разів відмірте…

Загалом, кажуть астрологи, наступний рік у бізнесовій сфері очікується складним для всіх знаків, але Терезам, Левам і Водоліям, все ж таланитиме у справах трішечки більше, ніж іншим.

Партнерство і дружба

На Овнів, які звикли бути лідерами, чекає не найлегше завдання — їм аж ніяк не можна наполягати на власній позиції, а слід прислухатися до думки ближніх, керуватися нею. Отримаєте і новий досвід, і масу преференцій, про які навіть не мріяли. Тельцям, щоби не втрапити в халепу, варто якнайретельніше придивлятися до тих, хто напрошуватиметься у друзі або партнери (високі ризики обману). Близнюкам, аби не нажити ворогів більше, ніж друзів, радять забути про красномовство. До того ж, слухати і чути вас будуть значно менше, ніж зазвичай.

Ракам рекомендують оголосити рік чесності перед собою та оточуючими, розкрити всі фурункули інтриг і неправди, щоб надалі жити з чистою совістю. Стосунки Левів з довколишніми складатимуться, як завжди, тому таки варто двічі подумати, перш ніж що-небудь говорити або робити. В іншому разі можна розгубити навіть найвідданіших соратників. Дівам, аби все сказане і зроблене не обернулося проти них, зірки радять накинути вуздечку на притаманні їм запальність і критицизм.

Для Терезів настає час ностальгії і спогадів, захочеться реанімувати старі контакти, але нові захоплення змінять коло спілкування. Скорпіону, щоб вижити в 2020-у, доведеться покликати на допомогу все своє лукавство і вміння лестити людям. Аби переконати оточуючих у тому, що правда на вашому боці, знадобляться підкреслені доброта і безкорисливість. Для Стрільців настає час егоїзму і відпочинку від людей. Як би оточення та обставини не вимагали від вас піти на відчайдушний ризик, робити цього категорично не можна.

На Козерогів чекає конфліктний і непростий рік. Ті, хто відмовиться іти на поступки, розгублять усіх друзів і партнерів. Водоліям зірки обіцяють рік здивувань: ті, з ким стосунки складалися добре, раптом стануть недругами, а старі недоброзичливці, навпаки, підтримають, допоможуть. Рибам астрологи радять частіше вибачатися і не конфліктувати, бути максимально терплячими і побільше часу проводити зі своїми близькими.

Ось такий прогноз. Ми ж, зі свого боку, зичимо нашим читачам, щоб усе добре збулося, а в усьому іншому пам’ятайте: саме ви — господарі вашої долі, вона — у ваших руках!

Переглядів: 390
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua