Бюджет-2020: найбільше — на освіту

Учора відбулася сесія обласної ради, на початку якої її голова Сергій Паращенко оголосив про присвоєння звання «Почесний громадянин Одеської області» радникові голови правління приватного акціонерного товариства «Іллічівський судноремонтний завод» Михайлу Зіновійовичу Рафаєвичу. Цього звання він удостоєний за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток морегосподарського та промислового комплексів нашого регіону, високу професійну майстерність, благодійну діяльність та активну громадську позицію.

Як повідомив голова обласної ради, частина депутатів (зокрема, Анатолій Артеменко, Олександр Барський, Олег Казимиров, Олег Корженко, Михайло Лазаренко, Олег Радковський, Руслан Табунщик) об’єдналися в нову групу — «Земля, порядок, справедливість». Очолила групу (назва якої промовисто свідчить про її мету і завдання) Алла Стоянова.

Надалі депутати схвалили план роботи обласної ради та план діяльності з підготовки регуляторних актів на 2020 рік.

Наступний блок питань стосувався затвердження та внесення змін до чинних регіональних комплексних і цільових програм. З-поміж них, зокрема, ухвалили й Програму соціально-економічного та культурного розвитку Одещини на 2020-й, головна мета якої — недопущення зниження рівня життя та забезпечення соціальних потреб мешканців області на основі стабільного функціонування економіки.

Далі були питання про фінанси. Обранці внесли зміни до обласного бюджету на 2019 рік і майже одноголосно затвердили кошторис на 2020-й, врахувавши деякі зауваження та доповнення колег.

Якщо дуже коротко, то загальний обсяг бюджету області на наступний рік складе 5,2 млрд грн, з яких найбільше — 1,3 млрд грн — піде на освіту.

На реалізацію обласних програм планують витратити 364 млн грн, розподілом яких займуться не раніше лютого.

Із розпланованого на пожежну безпеку закладів освіти скерують майже 34 млн грн., охорони здоров’я — 15 млн грн.

Звісно, депутати не обійшли увагою трагедію, що сталася в Одесі 4 грудня на Троїцькій, 25, — про причини і проведену роботу доповідали кері-вники обласних управлінь Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції.

Опісля Сергій Паращенко повідомив, що 23 заявники, постраждалих від вогню, вже отримали адресну матеріальну допомогу з обласного бюджету на загальну суму понад мільйон гривень. Ще дві родини загиблих та семеро постраждалих отримають таку допомогу до кінця грудня, а одинадцять родин загиблих у пожежі — після завершення необхідних експертиз.

Яна СТАСІНА.

Переглядів: 356
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua